Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit jelent ha az álomban látom más fogait kihullani?

Azt álmodtam, hogy egy nő a kislányának egy kis kalapács segítségével ütögetni kezdi a fogait, amik aztán elkezdtek kihullani. Állítása szerint azért ütötte ki, mert fájtak a lánynak. S azután valamiért én is elkezdtem kihúzni apukám fogait. Mit jelenthet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, fog, álomfejtés, lány, fogak húzás

márc. 15. 15:56  Privát üzenet  

A válaszok
Veszteséget, veszteségtől való félelmet jelent.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 15. 17:59 Privát üzenet
És ha ugyan ezt látom csak saját magammal?

# 2/3Időpont márc. 15. 23:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszadónak.:) Amúgy amikor utánakerestem mindig csak olyan eredményt találtam, amiben az én fogaimmal lesz valami. S ezért is kérdeztem meg...

# 3/3Időpont márc. 18. 16:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az sokszor, hogy álmodunk (jellemzően rémálom) valamit és totál hosszúnak tűnik az idő ami eltelik az álomban, de mikor felriadunk, akkor látjuk az órán, hogy alig aludtunk egy órát?
Tudatos álomban volt már valakinek része? Mi a véleményetek az ilyen könyvekről?
Ha meghalok a valóságban, miközben álmodok, akkor az álomban is meghalok?
Tudatos álomban az álombeli szereplők az álmodó tudatalattija? És mindenre tudnák a választ, ami el van rejtve a tudatalattiban?
Mitől függ, hogy az alvási paralízisit "ébren" vagy álomban éljük meg?
A testi, lelki érzések miért erősebbek álomban? Mit lehetne tenni, hogy a valóságban is olyan legyen az érzékelés?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!