Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Munkatársam azt állítja...

Munkatársam azt állítja magáról, hogy ő egy idegen bolygó szülötte, ott is él, csak avatárként született le a Földre, hogy tanítsa az embereket, kamuzik?

Figyelt kérdés
Többdiplomás egyetemi tanárról van szó, elképesztő tudással rendelkezik, nem az a viccelődős fajta. Mondta a csillag és a bolygó nevét is, de nem jegyeztem meg. Azt mondja társait angyalként, prófétaként nevezték az emberek, amikor tanítónak születtek ide!

2019. márc. 20. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Ez a kérdés inkább vmi ezoteriába való, nem valláshoz.
2019. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos, hogy kamuzik. Lehet az is, hogy őrült.
2019. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Szereti szivatni az ilyen alsóbb rendű lényeket mint te.
2019. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk Norbert atya is hasonlókat állít. Ő a Durtis bolygó avatárja. Több megyéből is járnak hozzá betegek. Kéz rátétellel gyógyít, több 100 gyógyult ember a tanú. Még egy Francia Bíboros is eljött kivizsgálni a csodáit és elismerték. Nagyon kedves ember, nyugalmat és energiát sugároz mindenki felé!
2019. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Mi is jártunk Norbert atyánál, de sajnos a férjemen már nem tudott segíteni. Lelkibékét nyújtott neki, nagyon békésen ment el. Amióta beszélhettem vele, megváltozott az életem. Tudom, hogy mi vár rám a földi élet után, ő megmutatta nekem.
2019. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Minden normális munkahelyen van egy "köldök nélküli " Kell is, feldobja a műszakot :D
2019. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Mi felénk ezt úgy hívják, falu bolondja.
2019. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
A skizofrénia nem finnyás. Jó neki a többdiplomás egyetemi tanár is.
2019. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
47%
Szerintem nem kamuzik. Ebben a világban, ahol a robotok is élvezik a szexet, és OV még mindig miniszterelnök, bármi, és bármi is megtörténhet.
2019. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mutasson valami csodajellegűt, tanítson valami értelmeset/szükségeset, aztán majd meglátjuk, sült bolond-e, avatar, vagy csak viccel veled.


A fő kérdés nem az, hogy a gyaki népe mire szavaz a munkatársad elmeállapotát illetően, hanem hogy történik-e valami, amiért érdemes figyelni arra a tanárra?

2019. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!