Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek pusztán véletlenek? Én...

Ezek pusztán véletlenek? Én akarok csak mindenáron sokat belebeszélni? Egy férfiról van szó. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit látásból ismerek. Régen rengeteget láttam különböző helyeken.

Utána hónapokig nem láttam és eszembe se jutott.

2-3 hete a nagy semmiből eszembe jutott és sehogyan nem tudom kiverni a fejemből.


A furcsább dolgok... mióta eszembe jutott azóta cserélt profilképet amit előtte vagy egy évig nem.

Néztem más okokból az exem ismerőseit és most ők ketten ismerősök lettek.

Én nemtudom annyira érdekes már olyanokon jár az eszem, hogy a volt paromat megviselte a szakítás és mindenhol erről beszél, lehet ennek a fiúnak is, és ezért jutott így eszembe.. nem tudom.


Ha hülyeségeket beszélek írjatok meg nyugodtan, lehet, hogy en akarok már mindenbe mindent belelátni, mert érdekel ez a srác. Sose éreztem még ránézésre senki iránt azt, hogy na, ha ismernénk egymást biztos akár nagyon jó barátok is lehetnénk, de valószínűleg több is.


2019. márc. 23. 00:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy, ha azért ismerkednek ők meg, hogy valamiért ezen a vonalon ismerkedjünk meg mi is? Exemen keresztül? Ennek a gondolatától libabőrös is leszek.
2019. márc. 23. 01:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg facen vagy messengeren.. mit veszithetsz.. aztan ha alakul valami akkor becallhatod h exed ki volt.. addig meg filozhatsz stb amig nincs realis tortenes
2019. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, hülyeséget beszélsz...
2019. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!