Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rossz lélek lehetett?

Rossz lélek lehetett?

Figyelt kérdés

Szobámban vannak az ostyák, amit az anyukám süt húsvétra. Reggelre pár doboz le volt esve, és össze is voltak törve. Jó botrány volt reggel, hogy miért nem vallom be. De mit valjak be ha nem tudok semmiről. Avval vádolnak, hogy én leejtettem, de nem tudok róla.


Mi történhetett itt az éjjel? Sokkolva vagyok. Ha én lettem volna az, bevallom, de nem emlékszem arra, hogy én lettem volna az.


2019. márc. 23. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz látens lunátikus is - és akkkor tényleg nincs mit bevallanod.
2019. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent az?
2019. márc. 23. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,direkt azt akarta,hogy leszidjanak.
2019. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább egy éhes lélek lehetett, akit azzal kinoztál, hogy egy csomó "inycsiklandozó" ostyát kipakoltál elé. Még szép, hogy leverte. Ennyi erővel akár azt is oda tűzhetted volna a kajához, hogy "nye, nye, nye! Én ehetek, de te már nem! XD"

Gonosz vagy kérdező... :D

2019. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerinted poénból írtam ki?
2019. márc. 23. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Joo.. Ne haragudj. Őszintén szólva nem hiszem, hogy valami entitás lett volna. Habár kizárva nincs. Bármi megeshet. De ha, a közelmúltban nem történt semmi egyéb furcsaság, vagy halál eset vagy ilyenek, akkor nagyobb a valószínűsége annak, hogy mondjuk álmodban mászkáltál és leverted.
2019. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor emlékeznék arra, hogy valamit levertem. Meghalt egy rokonunk.
2019. márc. 23. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!