Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituális sátánisták,...

Spirituális sátánisták, nektek miben változott meg az életetek miután elköteleztétek magatokat Sátán mellé?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék arra hogy kinek mennyire változott meg az élete miután spirituális sátánista lett.

Milyen problémák merültek fel nálatok később (ha volt rá példa)?



2019. márc. 25. 17:21
 1/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne
2019. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MessorKing18 válasza:
Engem is érdekelne.
2019. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több pénzt utal a kártyámra.
2019. márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Én már nagyon magasan tartottam( hahaha milyen kis űres porszemek vagyunk még) a spiritualizmusban, mikor megláttam a spiri sátánizmust. Nagy potenciált látok benne.

Mint mindig, fontos azzal kezdeni, hogy attól függ, milyen ágazat, ki tanítja, és kinek tanítódik. Ha e három közel áll istenhez, aranybánya. Az egyik legjobb vallási potenciál van benne.

Ha elkötelezed magad lucifer, nem sátán mellett, nem létezik sátán, akkor ha megérted mit teszel, az abszolút függetlenség, a szabad akaratú istenszolgálat mellett kötelezed el magad.

Már a sátánizmusban is láttam olyan bölcs, vagy értelmiségi embereket, akik csak jót tanítottak, pl imádd magad és léttársaid, legyél szabad, vetkőzd le a szágyent, s igazából minden rabigát, avagy gondolkozz kötetlenül, ne higgy, hanem tudj, stb, stb. Szinte átlag emberek tanítottak mélyen lényegi dolgokat a sátánizmusukon keresztül. Ezt megalapozva a spiritualizmussal. Tyű és ha! :)

Bár minden út ugyanoda vezet, általánosságban jobb, ha a spiritet tekinted középpontnak, mintsem pusztán csak a léted, amit látsz belőle. Jobb ha ezt megalapozod, a bekeitatott nyiltsággal s akár ismeretekkel a magasabbrendű felé/-ről.

Problémák csak a torz formából, vagy torz emberi tanító miatt, vagy átvevő miatt, vagy a vallástól függetlenül, a sorsszerűség miatt lehetnek.


Ha van konkrét kérdésetek, válaszolok privátban szívesen.

2019. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lux morulus ***** válasza:
0%
Mááá vóóót ! Mááá többször!
2019. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A problémáimat senki nem oldotta meg helyettem, de Sátán és Démonai minden nap velem vannak, és segítenek mindenben. Folyamatosan tanulok meditálni, nyitogatom a csakráimat, messze űzöm magamtól az ártalmas személyeket. Érzem Sátán és a Démonok hatalmas erejét és fantasztikus dolog, hogy sosem vagyok egyedül. Bármilyen testi betegségem van, nagyon hamar meggyógyulok. Ami az én javamat szolgálja,azt véghez is tudom vinni pl

álláskeresés.

2019. márc. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

én azt tapasztaltam hogy sohase hazudozhatok. egy kis füllentést sem. eléggé ugymond megbüntetnek ésrte. lelki fájdalom stb. de amugyse szeretek hazudozni. csak mondjuk ha nem érti meg a főnök h mikor miért akarok szabit kérni. pl: radiátorcserénél nem értette. hát hazudnom kellett h fogszabira kell mennem. még ennyit sem szabad nekem. de igazuk is van nem jó hazudni.



nehezen szerzek meg mindíg mindent. gondolom nem akarják h elköltsem a pénzem mert tudják h szemműtétre készülök és ahhoz kell a pénz.

sokmindent tanítanak. a saját börömön keresztűl. olyan dolgokat amiket magamtól nem tanulnék meg.

2019. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!