Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gyógyító nyaklánc?

Gyógyító nyaklánc?

Figyelt kérdés

Hello :)

Arra lennék kiváncsi, hogy hogyan lehet olyan gyógyító nyakláncot készíteni?


Igazából venni nem szeretnék, mert olvastam valahol még régebben, hogy saját-vagyis olyan kő kell, amelyik kiválaszt engem :), vagy olyan amelyikhez kötődik valamilyen emlék ( lehet, hogy hülyeséget írok).


Még édesapám(elhunyt), bányász volt, és kvarc kristályokat bányászott!

Nemrég furcsa mód, az ölembe pottyant a doboz amiben a kristályok voltak :D


Nos, azt szeretném tudni, hogyan lehet működő nyakláncot készíteni, vagy hogyan és mit kell tennem?

Jöhetnek linkek is :)


—igazából nagyon bizonytalan vagyok az egészségemmel kapcsolatban, orvosok százánál voltam, de semmi, semmi jó).

Szeretnék egy olyan nyakláncot, ami mindig velem van, és megnyugvás biztosít.

Mégha úgymond placebó is, de legalább a lelkem nyugodt legyen:)

Remélem megértitek :)



2019. ápr. 2. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem meg. Mert nem a tárgyaknak kellene pazarolnod az érzelmeidet.
2019. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem?
2019. ápr. 3. 02:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson. Nagyon nagy hülyeség és káros is. Az ilyen dolgok mérgezik a lelked-tested. Az, hogy a tv-ben, újságban ilyet látsz, csupán a pénzről szól, az emberek anyagi lehúzásáról. Az ég világon semmi értelme.
2019. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!