Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tippek szerencséhez? Szerencse...

Tippek szerencséhez? Szerencsehozó tárgyak, szimbólumok, akár tetkóként, lakásátrendezés, érnek ezek valamit?

Figyelt kérdés

Nálad bevált valami módszer ?

Amit eddig tapasztaltam :


- ha hajléktalannak adok ritkán 100Ft-ot,valami furcsa folyamán visszajön mondjuk 3ezer Ft-ban,egy példa


- megfigyeltem,hogy életem 3évenként vesz gyökeres változást valamiért,tehát ha ennyi ideig szeretnék nagyon de nagyon valamit,az valahogy összejön (nem százmilliós autó),valami bevonzás lehet


Aztán ezen kívül nem sok mindent figyeltem meg :) Azért a nagy ezoterikus maszlagokban nem hiszek.Viszont gondolkoztam olyasmiken,hogy valami szerencsehozó szimbólumot csináltatok tetkónak.Vagy beszerzek olyan ásványt,ami ilyen energiát ad,talán ez se hülyeség,lehet benne valami hogy az ásványok adnak valami pluszt.Lakásban esetleg elhelyeznék a konyhában egy olyan kis falat,amire kitűzném képekben mire vágyok,ezt minden nap látnám.Lakást annyira nem tudom átrendezni,de ha esetleg van valami kis tárgy amit ha kirakok,és szerinted jó,elfogadom a tanácsot.

Nem az a célom hogy most aztán rögtön milliárdok jöjjenek,csak hogy kisebb dolgok sikerüljenek,amit szeretnék egy hétköznapi életben.

Te mit tanácsolsz ez ügyben ?


2019. ápr. 3. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha úgy döntesz, hogy elkezded gyűjteni, és Budapesti vagy, én szívesen neked ajándékozok egyet a csordámból, nekem 9 van. (És persze ha megígéred, hogy nagy becsben fogod tartani és nem hiába szakítom ki a csordájából, hanem azért, hogy új családja legyen. Az elefántoknak a legfontosabb a család, emiatt nem hagynám egyedül egy kósza fellángolás miatt ->de gondolom ez érthető.) :)

2019. ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Atyaisten, ti mit szívtok?
2019. ápr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Hát én azt tanácsolom hogy ilyen hülyeségek helyett kapcsolódj ki, lazíts, egyébként pedig dolgozz és küzdj az álmaidért. Persze engem le fognak pontozni az ezotériahívők mert alacsony a kommentem rezgés száma.
2019. ápr. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

"Azért a nagy ezoterikus maszlagokban nem hiszek."-



aha

2019. ápr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

"- ha hajléktalannak adok ritkán 100Ft-ot,valami furcsa folyamán visszajön mondjuk 3ezer Ft-ban,egy példa"


Ez amúgy jó biznisznek hangzik. Próbáld ki hogy adj 1 milliót a csövesnek, aztán hátha 30 -at kapsz vissza.

2019. ápr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
41%
Ahahhahahhahaaha.
2019. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valahogy erre számítottam ebben a kategóriában,ezért nem is járok ide.

1-es,nagyon aranyos vagy,de nem fogadnék el semmit,viszont nagyon szépen köszönöm,rendes volt tőled :)

2019. ápr. 4. 01:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy cucc...

Lófsznak hívják. Megdörzsölöd és szerencséd lesz.

2019. ápr. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!