Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érintő érzés? Jó vagy rossz?

Érintő érzés? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Néhány napja nagyon, úgymond szokatlan érzést érzek.

Amióta az eszemet tudom, érzek ilyen furcsa érzéseket. ( nem hinném, hogy az most érdekelne bárkit is!)


Néhány napja ismét elkezdtem érezni, mintha valaki megérintene.


Amikor alszok, akkor is érzem. Olyan, hogy fekszem és valaki megérinti a lábamat, vagy csak végig húzza rajta a kezét.> a karomon is érzem, nyakamnál is <

Egy reggel arra keltem, hogy ez olyan érzés fogott el, hogy valaki szorongatja a karomat.

- ez újabb eset, mentem a suli felé, éreztem, hogy valami/valaki megérintette a vállamat, de mire megfordultam nem volt ott senki.( mivel egy kis kitérő úton mente, és ott nagyjából senki sem jár).


— egy újabb eset/ durvább\: vártam, hogy váltson a lámpa zöldre. Miután váltott már épp készültem a "túloldalra menni"- hirtelen egy olyat éreztem, hogy valaki elölről meglökne, hogy hátra essek! Akkor egy állat sofőr átment a zöldön!( nem sérült meg senki!)


— egy újabb eset >> a szokásos teaidőt tartottam, könyvet olvastam, és megint egy érintő érzést éreztem, de most az arcomon.( inkább egy simogató érzés).


> csak egyszer tapasztaltam egy kicsit, úgymond szokatlan—törődő érzést !!!!!

Beteg voltam, konkrétan csak aludtam! Kettő napig olyan legyengülten éreztem magam, hogy szinte kettő napig aludtam!

Azonban a gyógyulásom előtt éreztem, hogy konkrétan valaki rácsaptt a hátamra!

Persze azonnal felébredtem, az eset után már kezdtem lábadozni!

( ezt kijelentem nem kamu! Anyám végig a szobában volt, és ő megerősítette, hogy nem ő volt!)<


Bocsánat! Kicsit lehet, hogy hosszú lett!

Esteleg valaki rajtam kívül még tapasztalt hasonló dolgot? — csak sima kíváncsiság, szívesen olvasom az ilyen átélt/megtörtént eseteket!

Csak olyan személyek írjanak, akik nem szkeptikusok az ilyen eseteket illetően!



2019. ápr. 3. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Halt meg mostanában közeli rokon, ismerős?
2019. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mostanában nem, de 7 éve elhunyt egy családtagom!:(
2019. ápr. 3. 17:57
 3/4 anonim válasza:
100%

Talán az őrangyalod? :)

Én is átéltem már, igazából csak hagyom.Amíg nem agresszív addig minden ok :)

A legtöbb ember, csak simán nem törődik az ilyen apróságokkal, pedig az élet akkor szép, amikor az ilyen apró dolgok is a részesei :), és kellő figyelmet fordítunk feléjük:).

2019. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te mit lattal vagy éreztél?
2019. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!