Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meghódítani egy...

Pemzli kérdése:

Hogyan lehet meghódítani egy szűz csillagjegyű fiút?

Figyelt kérdés
Én kos vagyok
2019. ápr. 11. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szűz? Nem lesz könnyű.
2019. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem szűz a párom, én bak vagyok. Lassan 4 éve vagyunk együtt.

A páromat én hódítottam meg.Érdeklődő voltam, kapta tőlem a folyamatos visszajelzéseket. A humorunk egészen hasonló, szerintem az volt az első, amivel megfogtam őt. Vigyáztam, hogy ne nyomuljak nagyon, hagytam neki teret, időt. De szerintem ha oroszlán lenne is ugyanilyen lenne.

2019. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fontos jelezni, hogy van szándékod felé. Viszont figyelni kell, hogy térre van szüksége, és nem szabad letámadni. Csak legyél egyértelmű.. :)
2019. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Egy férfi szívéhez a farkán át vezet az út!
2019. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a kos simán lenézi a szűz jegyűeket. Magasabb rendűnek tartja magát.


Kosokkal sehogy sem jöttem ki. Könnyen lehet hogy a szerelmen kívül semmi sincs ami hozzá köt.


Legyél közvetlen de ne ronts ajtóstól a házba.

Aztán szerintem ráfogsz jönni hogy elsősorban te vagy az akinek nem is felel meg ez az egész kapcsolat. Tapasztalat....

2019. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne már xd ti komolyan elhiszitek, hogy azon múlik egy kapcsolat, ki melyik hónapban született? 😂

Azt hiszem megtaláltam kik képzik a fidesz szavazó bázisát 😃

2019. máj. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!