Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Frabato mennyit kér a szolgála...

Frabato mennyit kér a szolgálataiért?

Figyelt kérdés

Gondolom minden szolgáltatás jellege szerint más árkategóriába tartozik,de úgy nagyjából...

még a honlapján se találtam erre vonatkozólag semmit


2010. júl. 5. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
sajnos én nem tudom,de a véleméyem az,hogy az igazi jós nem kér,hanem annyit ad neki az ember,amennyit gondol..az igazi,segítőkész hiteles jósok nem fognak megélhetést kovácsolni ebből,mert tudják,hogy ez nem helyes,nemhiába van ez a tehetségük.Aki obban átlátja az életet,érzi,hogy ez nem helyes..Én nem is mennék jóshoz,ha egy megszabott árat lenne kötelező adni neki.Remélem nem ba,hogy leírtam a véleményemet..
2010. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja,van benne valami.Nem is jósoltatni szeretnék vagy hasonló.Belső békét szeretnék.Szét vagyok esve szellemileg,lelkileg,össze kéne engem rakni.Nemrég még a birkatürelmemről voltam híres,most győzök ordibálni a 8 éves lányommal,nem tudok koncentrálni,szétszórt vagyok .A meditációhoz,jógához nincs türelmem,pedig tudom,hogy sokat segítene.Arra gondoltam,valami segítséget kaphatnék ilyen embertől
2010. júl. 5. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is jós vagyok. Úgy indultam hogy teljesen egyetértettem az első hozzászólóval. Csak tudod az élet nem így működik. Gyakorlatilag rajzottak körülöttem az emberek. Nem túlzás volt aki naponta jött hozzám. Mivel ez nekem nem megélhetés volt így gondolhatjátok hogy egy csomó ember mellette munka, család, házimunka. És közben már olyan kérdésekkel is felkerestek hogy tegnap beszéltem xy-al most is ugyanúgy érez mint tegnap. Holnap találkozok xy-al hogyan viselkedjek? stb.. Nap mint nap fogalalkoztam hülyeségekkel, miközben komoly problémával senki sem keresett meg. Így segíteni senkinek nem tudtam.

Szóval a jóslás azért attól komolyabb dolog hogy minden aprócseprő ügyre használjuk. Aztán még egy év sem telt el és elegem lett. Akkor azt mondtam 5 000 Ft. Akik eddig rámjártak szépen eltűntek. Lett újra időm. Havonta max. 1 ember keres fel, de neki tényleg segítségre van szüksége, vagy bizonytalan. (Gondolhatjátok hogy nem ebből élek :))

A kártyából (vagy bármi másból) tökéletesen látszik az anyagi helyzeted. Nekem is volt már két alkalom amikor nem kértem pénzt, mert aki adta volna annak nagy szüksége volt rá. De gondold el azt az embert akinek nagy szüksége van az 5 000 Ft-ra és mégis elmegy jóshoz. Na ő elkeseredett neki segíteni kell. Több jós ismerősöm van, mindegyikkel előfordult már hogy nem kért pénzt utána. Illetve kezdőként ők is ugyanígy vélekedtek mint az első hozzászóló. Azt hiszem ennek megfizettük mindannyian az árát. Lehet hogy Frabato is, nem ismerem. Szóval úgy válassz jóst hogy érezd meg hogy csaló vagy nem. Ha mégis egy csalóval hoz össze a Sors, hidd el az sem véletlen.

Szóval ha a probléma nem ér annyit hogy fizess érte, akkor nincs szükséged jósra hozzá.

2010. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
a hülyék adóját fizeted,ha ilyesmire költesz. inkább vedd csak a fáradtságot, menj el meditációra, jógára, vagy pszichológushoz, azok legalább érnek is valamit.
2010. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó ötlet rábízni ilyen dolgokat valakire, aki "Frabatonak" hívja magát? Bűvészeknél még rendben van, de szerintem így vicces.
2010. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
valamilyen András a Frabato. Pár éve a Máté Kriszta Nyomtalanul c. műsorában még András volt. A Frabatot később hallottam.
2010. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Sziasztok! Én voltam már a Frabatonál, és fél órás jóslás 10.000. forint, szerelmi kötés 70.000.forint. A rontás levétel és anyagi siker mágia ha jól tudom 50.000.forint. Jósoltatni nem érdemes hozzá menni szerintem, de viszont a szerelmi kötése kiváló! Tapasztalatból mondom! Zsuzsi
2011. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azóta volt nála valaki? Tapasztalatok még?
2013. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerelmi kötése kiváló? Erről írnál még, kérlek?
2013. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovacsrenata69 válasza:
100%
Nagyon vigyázzatok Frabatoval, mert a neki tetsző női ügyfeleket woodoo-val lezülleszti szexrabszolgának!1 hónapja beszéltem Alexander mágussal az EZO tv-ből és 2 éve fordult hozzá ilyen problémával egy női ügyfél, 3 hónapjába került, mire le tudta tisztítani a nőt, hogy ne menjen hozzá szexelni, mint egy zombi, akinek megszűnt az akarata és a saját gondolkodása!Mellesleg Frabato már 4 éve nős, egy bombázó nő a felesége: Szádvári Szabó Virág, akit van pofája csalni!!!Képeket találtok neten az esküvőjükről.
2019. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!