Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Vagy honnan...

Ez mit jelenthet? Vagy honnan voltunk egymásnak ismerősök mikor nem is találkoztunk azelött?

Figyelt kérdés

Féléve tetszik egy lány vagy ez már inkább szerelem,mind ketten lányok vagyunk.

Pénteken elmondtam neki chaten,hogy mit érzek iránta és az volt,hogy kérdezte,hogy miért pont ő meg hogyan?Erre elmondtam neki meg azt is,hogy ismerős volt nekem valahonnan és erre azt írta vissza,hogy te is nekem de nem tudom,hogy honnan.Meg az a legdurvább,hogy egyből úgymond megbíztunk egymásba,mert én elmondtam neki,hogy mit érzek ő utánna meg elmondta,hogy rajtam kívül csak 1ember tudja,hogy a lányokat szereti(a barátnője😭) és ne mondjam el senkinek.A másik durva dolog,hogy teljessen ugyan úgy gondolkodik mint én és annyira éreztem,hogy-hogy fog erre reagálni és pont úgy reagált amire számítottam meg az írás stílusunk is ugyan olyan.Meg a stílusunk is.Egyébként összessen ezzel együtt 3x dumáltunk 1x személyessen.És most,hogy így mindent leírt nekem még jobban olyan mintha 1000 éve ismernénk egymást.Miért van ez az egész,hogy mindkettőnknek ismerősök voltunk egymásnak de nem tudjuk honnan,meg egyből megbíztunk egymásba és úgymond egyformán gondolkodunk?Érdekes és fura.



2019. ápr. 15. 08:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és mielött leírtam neki,hogy mi a szitu nem tudtam róla,hogy a lányokat szereti(sejtettem).Meg köszönő viszonyba se voltunk.De azt mondta,hogy lehetünk barátok.
2019. ápr. 15. 08:08
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól érzékelem a szellemetek ikrek, s nem is vagytok kezdők.

E kapcsolatból van a nagyja annak, amit éreztek.

Többet akartma írni, de ez igazából már teljes válasz.

2019. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tislerics Máté ***** válasza:
50%

Rengetegszer éreztem már hasonlót! Ha kicsit idősebb leszel majd te is rájössz, hogy ezek semmit sem jelentenek. Egyszerűen hasonlóak vagytok és kicsit hasonlít valakire, akit régen láttál valahol...


Nem kell túlagyalni fölöslegesen ezeket a dolgokat.


,,Érdekes és fura."

Nem az! Csak szerelmes vagy!

2019. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

nincs ebben semmi furcsa.


abban van valami furcsa hogy nem küldesz képet.

2019. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!