Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik az asztrálvilág? Milyen?

Létezik az asztrálvilág? Milyen?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem, olyan mint a fantáziád.
2019. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hanem milyen? Ez nem válasz a kérdésemre.
2019. ápr. 17. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Semmilyen.
2019. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Minden ugyanott van.

kicsit súrúbbnek lehet érezni a légkört, amit akashának neveznek ha jól tudom.

Vibrálós a hang--mint a csillagkapuban az isteneknek.

de van h rendes a hangod. attól függ h a torokcsakrád mijen erős.

van amit megtudok tenni van amit nem. gondolom a kézcsakráimon múlhat.

nem tudom felkapcsolni a villanyt. van mikor eleve fel van kapcsolva-gondolom valamijen entitás már felkapcsolta.

a nyílászárómat kitudom nyitni s csukni.


a bejárati ajtómat jó sokáig nem tudtam becsukni.

egy hónappal ezelött pedig bekapcsoltam a tv-t. nem is tudtam h lehet s h sikerül. de utánna eléggé áramosak voltak az ujjaim. még a lábujjaim is és az azért fájt.


asztrálsík--az ugyanezen a világban van,csak magasabb frekvenciákon. ha a csakráid erősek és ha gyorsan pörögnek akkor te is magasabb frekvenciára kerülsz és az asztrálsíkon találhatod magadat. ez a 4. dimenzió. nem egészen dimenzió de most csak így nevezzük. van még több sík, frekvencia és dimenzió. minél gyorsabban pörögnek a csakráid, annál magasabb frekvencián vagy és így tudsz eljutni más síkokra, dimenziókra. ekkor tapasztalhatsz sokféle paranormális dolgokat is, stb.

2019. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bozsoki válasza:
28%
Nem létezik semmilyen más világ, csak a fejekben. Azt is mondhatnánk, hogy csupán beteges képzelődés, de mivel elég sokan betegek pl.:vallásnak nevezik. Vagy asztrológiának.
2019. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laylah ***** válasza:
Végtelen és szabad, legalábbis amennyit én láttam belőle. Nyilván, megvan a saját szabályrendszere ugyanúgy, mint a fizikai világnak, csak másabb ettől.
2019. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem létezik semmilyen más világ, csak a fejekben"


Nana ! Azért mert te még nem jártál máshol csak a Földön még van élet máshol is. Vannak csillagok, galaxisok, kvazárok. Ott sem jártál.

2019. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!