Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Teen Wolf-nak van valami...

A Teen Wolf-nak van valami valóság alapja? (laikusoktól nem kérek választ, tekintve, hogy hasznavehetetlen lenne, vagy csípőből letagadná, hogy egyáltalán létezik természetfeletti)

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy mindezekben hiszek, de többször is utána néztem már, van-e valóság alapja bárminek is, ami a filmben szerepel. Ellenben nem igazán találtam olyan infókat, amik meggyőztek volna. Amik régi hiedelmek, legendák születtek, pl.: a farkasemberekről, furcsa mód, mind, a nyugati, fejlettebb országokból származnak. Nincs olyan, ami számomra adott volna egy alapot. Hogy ez létezik-e, vagy van-e bármi köze a valósághoz. Tehát, ha valaki tudna ÉRTELMES, NORMÁLIS választ adni erre a kérdésemre, azt megköszönném.

Ui.: elfogadom azt is, hogy nem léteznek. Viszont kell ehhez egy hihető, jogos magyarázat is. Ami megcáfolja a kultúrák és a film egyvelegéből létrejött mítikus lényeket, és jelenéseket.



2019. ápr. 22. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
egyszerű... ha tényleg léteznének akkor nekem ne mondd hogy nem tudna róla mindenki..
2019. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezotéria kategória/természetfeletti lények.
2019. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dylan O'Brien tényleg jól néz ki.
2019. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Olyan alapja, hogy ezek a lènyek tènylegesen lèteznènek nincs. Mitológiai alapja a felhasznàlt lènyeknek viszont van.
2019. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mitológiai alapja van neki! És a mitologia a történelemhez tartozik ez elég tudományos már neked??? És nem! A lények nem a film és a kultúrából jöttek létre hanem csak a legendákból

vendigo (indian kannibál szellem) , farkasember (talán a görögök irták le elsőnek), berzerkerek (északi), kitsune (japan), banshee (kelta), pokol kutya (asszem is is brit), jah és a vad hajsza.... az utolso évadból a legendák szerint anno arthur király is tartott ilyent ott igaz nem a szörnyek voltak a jók...) stb de csodálom hogy vámpirok nincsenek benne


De figyelj ezt nem lehet bizonyítani hogy mind létezik, nincsen kézzelfogható bizonyíték amit világi szinten elfogadnának (lásd isten öt sem lehet bizonyítani de nagyon sokan hisznek benne ettől ezek az emberek még nem bolondok sőt ha jol értelmezik a tanait akkor ezek az emberek erkölcsben és szellemben sokkal jobb emberek mint a legtöbb gerinctelen féreg...)


De várj még 10-20 évet a tudomány már most képes a géneket módosítani sőt talán már most elérte azt a fázist hogy az ember DNS-ét tudjak egyesíteni más fajok DNS-ével


+ ezt csak érdekesség kép írom létezik bestializmus (ez azt jelenti hogy egy ember egy állattal szexel....!!!! Ha véletlen egy ember teherbe egy farkast vagy macskát vagy bármi mást akkor elvileg egy hybrid fog megszületni! Sőt mondok jobbat a család hallott egy durva sztorit hogy falun valaki meg dugott egy disznót és a disznó teherbe esett és szült is és állítólag a disznónak ember kezei voltak.... megölték és eltemették.......... de lattam videót is a suliban mutattak hogy valaki a farkára húzott egy csirkét és azt tolta... azt nem tudom hogy ez magyarban volt vagy sem de akkor is durva az emberek nem hogy ilyent csinálnak de fel is teszik a netre! Nem mondom jol le sokkoltunk

2019. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Remelem ez nem volt szkeptikus válasz :D én is szeretem nagyon a mitológiákat meg a fantázia vilagokat! De tudom hogy a valóság az valóság és általában ezek azert lettek ki találva hogy az ember szorakozzon rajta! (De persze egy részem nagyon örülne ha tényleg létezne! De erre kb 1% esely van meg ram rá az esely mint ahogy írtam... bestializmus... persze ez nem az a forma ami... elfogadható...
2019. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont kell ehhez egy hihető, jogos magyarázat is."


Hogy bizonyítod be, hogy valami nem létezik?


Bizonyítani azt lehet, ami 'létezik' .


Például: Bizonyítsd, hogy a tej fekete!


Egyébként, ha meg lehetne ezt tenni, meg kellene keresni az első forrást, ahol megemlítik az adott lényt (itt most mindegy, hogy farkasember, vámpír vagy csillámpóni) és onnan informálódni, de mivel ez lehetetlen sajnos nem tudsz mit tenni.

2019. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak. Nem tudom, hogy ki volt az, vagy hanyadik, aki bővebben kifejtette a véleményét, de ő alátámasztotta. Erre akartam kitérni :D hogy ne az legyen, hogy "nem létezik, pff hülyeség, te is hülye vagy". Amúgy meg... Aki hosszabban kifejtette, annak köszönöm. Tisztában vagyok vele, hogy szórakoztatás céljából találják ki ezeket, csak mindigis érdekeltek az ilyen dolgok. És most mindnekinek. Tessék, hülyének lehet nézni, de a kérdést leginkább azért tettem ki, mert kíváncsi voltam arra, ki, mikémt vélelkedik a dologról. Nem vagyok azért már kisgyerek, aki "jujj csillámpóni" meg "hú, vámpír, de ijesztő" :D.
2019. ápr. 24. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A vámpírok létezésének van alapja. Ha érdekel, nézz utána.

Persze nem léteznek - de lehet tudni, honnan, mitől és mikor keletkezett a legenda.

2019. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A verfarkasokrol is ez igaz ahogy írtam a legrégibb emlék az a görög mitológiában van elég ha rá keresel a lycaon névre
2019. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!