Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy utcáról...

Lehetséges, hogy egy utcáról szedett kő/kövek hozzák rá valakire a balszerencsét?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hülye kérdés..de egyik haverommal volt egyszer olyan, hogy gyűjtöttük a köveket és talált egy zöld vagy piros követ, hazavitte és onnantól egy csomó rossz dolog történt vele,aztán amikor eldobta ezek megszűntek..ez kicsit beleültette a bogarat a fülembe, mert én is gyűjtök évek óta,vam itthon egy csomó és velem is sorozatba történnek évek óta szinte csak a rossz dolgok.

Hülye kommenteket mellőzzük,csak komoly válszokat várok,komolyan érdekel a téma.



2019. máj. 12. 22:36
 1/8 anonim válasza:
31%

Bizony!


Haverom hazavitt pár követ.


Elhagyta a családja miatta! Pedig felfüggesztettel megúszta, mivel nem volt olyan sok az a térburkoló kő, hogy letöltendőt kapjon érte.

2019. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fish1 ***** válasza:
92%
Azt teremted meg, amit elhiszel és amitől félsz.
2019. máj. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Úgy van ,ahogy kettes leírta, ebben jobban hiszek. Ha hiszel egy tárgy mágikus erejében, akkor onnantól azokat a dolgokat fogod észrevenni. Rossz dolgok midig történnek az emberrel, azok akkor is megtörténtek volna, ha nem viszi haza a követ.

Régen lovagolni tanultam, és jó ideig csak sima farmerben és sportcipőben jártam órákra. Később a párommal bevásároltunk drága felszerelésekből, lovaglónadrág, kesztyű, kobak, chaps.

Alig vártam, hogy felavassam az új szerkót, büszkén feszítettem a lovon, hogy most már úgy nézek ki mint egy igazi lovas. Erre azon az első alkalmon lepereceltem a lóról, eléggé összetörtem a hátsómat.

Utána féltem felvenni újra a szettet, mert azt hittem az hozta rám a bajt.

Lehet így van, de olyan értelemben, hogy talán feszengtem az új, szokatlan öltözékben, és nem figyeltem oda a lóra.

2019. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem ez a véletlen műve.
2019. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hamis okozat.


Feltételezted, hogy két látszólag együtt járó vagy együtt változó dolog közül az egyik okozza, váltja ki a másikat, vagy legalábbis az egyik hatással van a másikra, miközben nem ismerted vagy bizonyítottad, hogy ezt miként teszik.


[link]

2019. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5. Erre utaltam a lovaglós esetemmel, csak nem tudtam ilyen jól megfogalmazni egy mondatban :-)
2019. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez szexy:

"...büszkén feszítettem a lovon..."

2019. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nu, ne má!

Ha ennyire hiszel a kövek erejében, akkor miért nem jegyezted meg, hogy milyen színű kő volt az, ami haverodra a rontást hozta?

A másik: amit haverod balszerencsének gondol, azt veheted a te szerencsédnek.

.

"Hülye kommenteket mellőzzük"

Nincs hülye komment, csak a kérdésnek megfelelő szellemi szinvonalú válasz...!

2019. máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!