Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

A Harmadik Szem megnyitása után láthatóak a másik síkon lévő lények?

Tehát, ilyen esetben lehet látni asztrál lényeket, manót, tündért, angyalt vagy szellemet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: harmadik szem, asztál sík, lény, manó, tündér, angyal

máj. 16. 09:34  Privát üzenet  

A válaszok
Még olyat is láthatsz ami csak a 4.5. síkon van vagy még ott sincs.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 16. 10:26 Privát üzenet

Elvileg ezzel nem szabad játszani. Egyszer beszéltem egy tisztánlátóval, ő azt mondta a legtöbb aki saját maga felnyitja a szemét, azok diliházban végzik, mert nem bírják feldolgozni azokat a lényeket és entitásokat, amiket látnak és megőrülnek tőle.

Van akinek nyitva marad, ez az adottsága, az meg is tud ezzel birkózni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 16. 15:50 Privát üzenet

Minek?

inkább embert kéne látni, meg önmagát az embernek.

az sokkal többet ér.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 16. 21:15 Privát üzenet
Igaza van a 2-esnek. Engem is nagyon érdekelt az ezortéria asztrálutazás, aztán rájöttem ez a sok információ teljesen felesleges. Nem tudsz vele mit kezdeni. Élj a mának és örülj hogy ép eszű vagy

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 17. 08:05 Privát üzenet
Laylah nevű felhasználó válasza:

Az nem olyan, mint egy új szemüveglencse, ami plusz egy-két diemnziót hozzáad a láthatósághoz.

A harmadik szem nem a látásért felel, hanem a spirituális, mágikus dolgok iránti fogékonyságért, azokhoz való könnyebb hozzáférésért, azok megértéséért.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 17. 11:29 Privát üzenet
Tak nevű felhasználó válasza:

Nem kell hozzá a harmadik szem,addig nézd a tükörképed,amíg démont nem látsz.

Csak egy tükör kell hozzá.

Ha parás vagy,inkább ne szórakozz vele.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 17. 19:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy a Harmadik Szem, az lényegében a két szem között található tobozmirigy. Ami felnőtt korban inaktív, és ezt különféle meditációs technikákkal lehet "kinyitni". De most aki ezt kinyitja, az tényleg a hétköznapijai során láthat dolgokat. Teszem azt kimegyek sétálni egy parkba, akkor láthatok repkedni tündéreket? Olyan mintha mindig hallucinálnék?

# 7/8Időpont máj. 17. 20:02 Privát üzenet
Tak nevű felhasználó válasza:

Spontán is nyílhat,meditáció vagy ráhatás nélkül is.

De lehet erőltetni is.

A vízióknak nem feltétele a harmadik szem nyitottsága.

Gyermekkorban sok dolgot nem értünk,mert nincs értelmes jelentése dolgoknak,például a focilabdát pocilabdának mondják a gyerekek,mert annak van jelentése.

Értelem szerűen sokkal erősebb a képzelet gyermekkorban,így ők azért aktívabbak víziós téren a felnőtteknél.

Lehet csiszolni.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 17. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Élhet-e tudatunk egy másik planéta szülötteként, miközben emberként alszunk és fordítva, lehet 2 életünk egyszerre?
Egy tartályba egy csapon át 600 liter 40%-os szörp ömlik percenként. Háromnegyed óra múlva egy másik csapot is megnyitnak, ezen 800 liter 50%-os szörp folyik percenként. Az első...
Aki tud segítsen KÖSZI?! AceMoney által létrehozott . Amk és . Amj fájlt, hogyan tudom másik számítógépen megnyitni, mivel PC-t eladtam és az új gépen kéri az eredeti Számítógép...
Hogyan lehet youtube zenehallgatás közben internetezni is a tableten? Láttam már más bemutató videóban, hogy valaki berakott 1 zenét aztán pedig megnézett vmit a neten 1 másik ablak megnyitása után.
Matek ez arányosság? Két csap tölt fel egy medencét. Az első 2 óra alatt, a másik 4 óra alatt. A lefolyón a medence 1 óra alatt ürül ki. Hány óra alatt ürül ki a medence, ha a...
Hogylehet ojat csinálni hogy . Bat fájl megnyitása után a fájl futtat egy másik . Bat fájlt az elötte lévő parancs sor után?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!