Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miután befejeződött a mostani...

Miután befejeződött a mostani életem, elméletileg fordulhatok -e Istenhez olyan kéréssel hogy semmisítsen meg, töröljön ki teljesen a létezésből?

Figyelt kérdés

2019. máj. 16. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
A kérdésedből kiindulva elméletileg te már rég meg vagy semmisülve.
2019. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Ezt majd a helyszínen kérdezd meg.
2019. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem, mert szerintem nincs isten.

Miért, mi a bajod a mennyországgal????

2019. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Olyan példás életet élsz összességében, hogy FEL fordulásod után ODA fordulhatsz Istenhez, bármilyen kéréssel is?

A Pokolból nem hallatszik fel a sírás-rívás és a fogaknak keserves csikorgatása!

Isten nem segítő az elkeseredett lélek öngyilkosságának végrehajtásában, nem őli meg lelked helyetted.

2019. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
36%
Naná, hogy fordulhatsz. Több mint valószínű, hogy az említett kérésed is akkora megértéssel és részvéttel fog találkozni, mint földi imáink java része. (Hú, de le leszek pontozva :)))
2019. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha ott leszel másképp fogod látni a világot. Mert magasabb tudatra ébredsz.
2019. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
66%

Szerintem békélj meg magaddal, te is, mások is csak jól járnának ezzel.


Az Isten pedig mindent hüleséget megbocsát, még ezt is, de arra rávenni, hogy szeretetlen legyen, azt nem fogja megtenni.

2019. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
53%
Ne miután.., hanem inkább mielőtt befejeződik a földi életed, kérdezd meg Istent, hogy mi a célja vele(d).
2019. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Kérhetnéd. Erre ő azt mondaná: Na most sem jött le a lényeg igaz-e? Megint nem tanultál semmit?!

...és máris azon kapnád magad, hogy próbálsz kijutni egy szűk nedves jukon. OáOá


Igaz önvalódat egyik isten sem tudja megsemmisíteni. Mivel az nem keletkezik vagy szűnik meg, így megsemmisiteni, létrehozni sem lehet.

2019. máj. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

Viszont van remény. Ha továbbra is te csak te maradsz. Olyan látással ahogyan ezt a kerdest kiírtad. Akkor megsem kell kerned istent, hogy pusztítson el. A halál megoldja ezt magától is. Az én keletkezik és elmúlik. Aztán az elemek ujra összeállnak a megtestesules letrejon kapsz egy új ént aki már nem te leszel. Pár év mulva ha felnősz majd felteszed ezt a kerdest ujra.


Fárasztó a lét mi? Minek csináljam tovább?

AZ ÖSSZES ÉRZŐ LÉNYÉRT!

2019. máj. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!