Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik ezek az érdekes dolgok a...

Mik ezek az érdekes dolgok a térképen és miért nem tudja megmagyarázni senki sem?

2019. máj. 22. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

...de meg tudja magyarázni mindenki.


Legközelebb ne vegyétek fel ahogy 83837272 percen keresztül pötyögitek be a helyrajzi számokat.

2019. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na akkor magyarázd, ha tudod.
2019. máj. 22. 01:51
 3/11 anonim válasza:
88%

A térkép nem a valóság, régen csak egy papírlapra, vagy egy pergamenre rajzolt jelekből állt, amiket díszítettek különféle ábrákkal, rajzokkal, akár sárkányokkal, vagy hajókkal, fantasztikus rajzokkal.

Ma már egy óriási bitmapos ponthalmaz, ahol földrajzi koordináták megadásával lehet mozogni, de ugyanúgy nem a valóság. A bátyám megmutatta a saját házát, állati élethű, kocsikkal járják az utcákat és fényképeket készítenek a környezetről, még a tyúkok is látszanak a közelképen, de a tyúkok nem mozognak, mert az egész csupán egy felvétel, egy pillanatkép.

Ebbe a felvételbe bele lehet piszkálni, Photoshoppal beírni, hogy 'Jézus szeret téged', vagy bekopizni a sivatagba egy csónakot, ami sohasem volt ott.

Illetve az is elképzelhető, hogy a felvétel pillanatában ott volt, mert kirakták a feliratot, vagy a csónak egy időszakos folyómederben maradt benne, amikor az már kiszáradt, olyasmi jellegű a táj, egy horhosról készült, vagy talán vádinak hívják ezeket a helyeket, ahol esőzések idején hömpölyög a víz és csónakon lehet közlekedni, de a szárazabb időszakban víznek híre, hamva sincs.

Szóval ilyen magyarázatok lehetségesek, a bátyám tyúkjait megette a menyét, vagy a nyest, de a térkép fotóin még látszanak, de akár leopárdot is rá lehetne másolni, ami viszont soha nem is volt ott.

Csak bizonyos perspektíva szabályokat kell figyelembe venni, hogy élethűnek nézzen ki a dolog és lehet villantani, egyszerű a trükk, bárki megcsinálhatja.

2019. máj. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2019. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3

"Ebbe a felvételbe bele lehet piszkálni, Photoshoppal beírni, hogy 'Jézus szeret téged', vagy bekopizni a sivatagba egy csónakot, ami sohasem volt ott."

Tehát a photosoppolás után vissza rakod a google maps oldalára, vagy hogy van?


4.ez se rossz .

2019. máj. 22. 08:27
 6/11 Tislerics Máté ***** válasza:
54%

Szerintem semmi furcsa nincs a képeken. Vagy legalábbis nekem egyik se tűnt olyan misztikus, titokzatos dolognak.


Az elsőbe egy pentagram látszik, amit valószínűleg egy sátánista szekta hozott létre, vagy valakik vicces kedvükben voltak és poénból megcsinálták egyik hétvégéjükön Több ezer ilyen cucc található a Földön... Egyáltalán nem meglepő ez. Valaki stilizált fallikus szimbólumokat készít ugyan így. Azok is misztikusak számodra?


Aztán van valami víztározó vagy nem tudom, valami ipari létesítmény, aminek olyan a formája mint az ezeréves sólyom a csillagok háborújából... Nem értem! Mi benne a fura? Miért nem lehetne ésszerű magyarázatot találni rá?!


Aztán még több land-art, amik csak az égből látszódnak...


Csatolok akkor már én is egyet. Ez is nagyon "érdekes":


[link]

2019. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokan szórakoznak azzal, hogy csak a levegőből vagy műholdról látható dolgokat csináljanak. Nem is új a dolog, már a náci Németországban is csináltak olyat, hogy egy erdő közepében másfajta fákból kiraktak egy horogkeresztet, ami csak repülőről látszik.


Svájcban van egy fél szántóföld méretű Victorinox reklám, ami fölött olykor átrepülök.


Mióta van műholdas térkép, ez nagyjából divat lett.

2019. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem összesen egy problémám van. Mi köze a kérdésnek a kategóriához, miszerint természettudomány. Ha ezotéria lenne, érteném.
2019. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A péniszről jut eszembe

[link]

2019. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SIDLER22 válasza:
Kérdező. Gabonakörökről hallottál már?
2019. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!