Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik, hogy már megint...

Létezik, hogy már megint sűrűn őt látom? Miért futok össze egy emberrel kis milliószor és mindig máskor máshol? Van ennek jelentősége?

Figyelt kérdés
Egy időben volt egy fiú akivel szinte napi szinten összefutottunk, de nem úgy, hogy reggel egy busszal utaztunk dolgozni vagy hasonló, hanem mindig teljesen más napszakban, mindig máshol. Aztán ez megszakadt, de mostanában már megint véletlen arra jártam amerre ő volt.. már biztos se vagyok benne, hogy tényleg őt látom mindig.. de ha igen, annak mi a jelentősége?
2019. máj. 22. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan akit sűrűn látok szerintem nincs jelentősége szerintem azért látod sűrűn mert pl közel laktok vagy ő is arra jár amerre te
2019. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Riki miller válasza:
kérdezd meg kicsoda lehet sokk közös vonásaitok vannak egy a sorsotok meg ijenek , vagy egyszerű puszta véletlen is fellángoltbenned egy érzés, vagy lehet egy szadista egy ember rabló tartsd nyitva a szemed
2019. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!