Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek én is tisztánlátó,...

Szerintetek én is tisztánlátó, tisztánérző lennék?

Figyelt kérdés
Nem rég beszéltem egy tisztánlátóval aki szerint nekem is vannak hasonló képességeim. Néha vannak ilyen színes bevillanásaim emberek körűl, mintha az aura lenne, meg néha megérzek dolgokat is.Nektek mi a véleményetek erről? Nyugodtan írjon esetleg privátban aki ért hozzá...

2019. jún. 1. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi infó alapján komolyan gondolod?

.

Tisztánlátásod a szemészeti szakrendelésen eldöntik.

2019. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Inkább ne a gyakorin keress választ. Jobb ha gyakorlati tapasztalatot szerzel! Ez egyszerre áldás és átok. Hidd el nekem..
2019. jún. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából tudom miből áll, tapasztaltam már ezt azt, csak az a baj, hogy már 3 látónak is írtam akinek van elérhetősége, de egy sem válaszolt miután megnézett....
2019. jún. 2. 07:53
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi infó alapján eldönthetetlen, kedves Kérdező. Nem leget felelősen nyilatkozni. Amúgy ilyen képességei mindenkinek vannak, csak nem mindegy, milyen szintűek, mennyire pontosak és ápolja-e a tehetségét.
2019. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Mindenki az.

Bár a bevillanásokat ne hidd el, mert az csak az elméd.

A megérzések abból fakadnak, hogy neked már van elég tudatosságod ahhoz, hogy felfogd az Univerzum finomabb frekvenciáját.

2019. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként a végső igazság az, hogy nincs idő, tehát az Univerzum születésétől az Univerzum haláláig minden pillanat ebben a pillanatban sűrűsödik össze, így minden egyes pillanat, minden egyes lehetőség már kész van. Amikor megérzésed támad, akkor ráhangolódsz egy olyan pillanatra, ami aztán a ráhangolódásod révén valósággá válik.

Valójában nem az történik, hogy megérzed, hogy mi fog történni, hanem hogy te magad teremted azt meg, ami történik. Ez mindenkire igaz. Még akkor is, ha nem tudnak róla. Mindenki saját magának teremti a pillanatot.

2019. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os nagyon jól összefoglalta.
2019. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!