Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jelenthetik ezek a furcsa...

Jelenthetik ezek a furcsa hangok, hogy eltűnt egy ember?

Figyelt kérdés
2.12-nél magas hangok jelennek meg https://www.youtube.com/watch?v=W5JJpnR3Ai4 , és ott fönn felelgetnek a lenti, mély dallamra. Csak kétszer jelennek meg, aztán többet nem, ergo kellően el vannak rejtve! Ha csak egyszer hangzanának el, az lehetne szinte véletlen, de a kettő nyomatékosít! Észre kell venni, de az emberek többségét talán csak tudatküszöb alatt súrolja. Épp egyik este egy sóderos részen bicikliztem, amikor ez eszembe jutott (nem volt a fülemen a zene, tehát emlékezetből „hallottam”), amikor belém hasított: ezek a hangok azt jelentik, hogy eltűnt egy ember! Valamely égi jelenség hatalmasodott el, tán a mi galaxisunkban, tán egy másikban, valamely felfúvódó, nagy gömbszerű fenomén, úgy is el lehet képzelni, mint amiről kisebb gömbök, buborékok szakadtak le, szétáramlanak és kipukkannak, mint ahogy az idegsejtek nyúlványaiban az ingerületátvivők keletkeznek (neurotranszmitter) és kiáramlanak, át a másik sejtbe, remélem, érthető vagyok… Ez talán nem a mi Naprendszerünkben hat közvetlenül, de egész biztosan itt is érezhetők a hatásai, talán valahol a Föld árnyékában, mintha volna egyfajta árnyékbolygója a Földnek… Félelmetes, tudom, de úgy érzem, eltűnt egy ember a Földről, ennek az égi felfúvódásnak a kapcsán… A zene, ezek a hangok értették meg ezt velem, nem mai a zene, sok évtizedes már, mégis nemrég villant belém a felismerés, mi a véleményetek?

2019. jún. 2. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Na, az már látszik, hogy vonzódsz a misztikumhoz mindenbe rejtélyeket keresel. Hát elmondom, nem mai csóka vagyok, ez a zene az én kamaszkoromból való úgy 83 körül. Ez amit kitettél, ez egy újra kevert verzió. Itt az eredeti https://www.youtube.com/watch?v=px4xHQd9h14 Javasolom vizsgálgassad a klippet, ha ilyet akartak volna üzenni biztos belerejtik képileg valahová nézhzed vissza hátha, benne van. De miért pont 35 évvel később lenne érvényes, pont akor amikor bicajozol és "belédhasít" :D
2019. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Jelentem, a videóról azóta mindenki eltűnt.

Gyorsan el kis kapcsoltam, mielőtt engem is eltűntet ez a fránya zene.

2019. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!