Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez és hogy tudnék segíteni...

Mi ez és hogy tudnék segíteni rajta a tudtán kívül?

Figyelt kérdés

Egy közeli, szeretett hozzátartozóm évekkel ezelőtt egy buliban szellemidézésen, asztaltáncoltatáson vett részt.

Részleteket nem tudok, csak annyit, hogy történt ott valami, amitől mindnyájan nagyon megijedtek és sürgősen befejezték.

Én nem hittem ezekben a dolgokban, de azóta az illető tett egy 180 fokos fordulatot, totális személyiségváltozáson esett keresztül.

Előtte egy céltudatos, vagány srác volt, aki tudta mit akar az élettől,tervekkel, jövőképpel.

Egy jóképű, diplomás fiatalember volt, de magánéletében azóta sorozatosan csinálja a baromságokat, tipikus önsorsrontóvá vált. Megtagadva mindent amit azelőtt gondolt,tervezett, tetszett neki, vagy vonzó volt számára.

Kedves, kellemes, humoros társasági ember volt, ma már egy barátok nélküli agresszív idegroncs, aki egy mentális beteg befolyása alatt áll.

Több személyes dolgot nem írnék róla, ne is kérdezzetek!

Az lenne a kérdésem - mivel nem vagyok jártas ezen a területen - hogy "megszállta" valami, vagy mi történt vele és mit lehetne tenni, hogy ezt elűzzem?

Gondolhatjátok, hogy mennyire elkeserítő lehet a helyzet, ha szkeptikusként kiírtam ezt a kérdést!

Mindenféle "csodaasszonyokhoz", meg "csodaemberekhez" ne küldjetek, mert részben erre nincsenek százezreim, másrészt nem hiszek bennük.

Kivéve, ha valaki tud olyan segítséget, amit meggyőző történettel alá is támaszt!

Lehet, hogy csak az ima marad?


2019. jún. 12. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Nos velem is hasonló történt. én nem hittem semmiben sem. sem istenben sem halálutániban stb. tapasztaltam dolgokat, megtudtam dolgokat. hírtelen önpusztító lettem, pedig az elött voltak terveim és jól éreztem magam.


nem láttam át magamat. nem is akartam. nem akartam elgondolgozni magamon. aztán olvasgattam Tarot értelmezési kézikönyvet -olcsót 500 ft berente ági-

olvasgattam a lapok értelmezéseit és sokmindent ír le amin az ember elgondolkozik.


szóval az a baj h mélyebb gondolkozásra képtelen vagy nem akar. nem azt látja h vele van a baj hanem azt h a világgal.


én is úgy gondoltam h a világgal van a baj. főleg h tapasztaltam rossz dolgokat- mármint asztrális dolgokat. azt még elfogadja ez ember ha mondjuk igazságtalan a törvény-bár van aki ettől szenved. na de olyan dolgok megtapasztalása után amely nem fér az ember felfogásával- asztrális pl: az asztaltáncoltatás is ilyesmi- vagyis jobban mondva paranormális.


tenyérelemzést is olvastam s sokmindent megtudtam magamról. szóval elöbb azt kell meglátnia h a világ igenis szép. el kell gondolkoznia magán h ki is valójában vagy mijen lett vagy h hogyan térjen vissza a jó útra ahol jól érezhetné magát.


ezek csak kis segítségek. de meglehet h totál elvonódik ezektől, mert köze van a misztikus világhoz s ugye trauma után nem akar az ember ijenekkel foglalkozni.



érdekes h van egy magyar mágusnak nevezett alak-nem tom már a nevét. szóval ő mágiázgat, wuduzik stb. pedig ő is volt asztaltáncoltatáson s azt állítja h akikkel ott volt az mind meghallt. vagy ott azonnal vagy később -valami átok lehetett,de őt nem érte el az átok. de sztem ez az alak hazudozik, mert akkor pláne kerülné az ember a misztikus világot. meghát nem mondott neveket s h ki hogyan hallt meg. megsem rezzent semmi.


szóval ha kerülni akarja a misztikát akkor se tarot, se tenyérelemzés.


akkor más módon kell ráébreszteni h a világ szép. h vissza kell állnia ojan állapotba amijen volt, mert ugy érezte jól magát s ugy szerették a legjobban.

2019. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megosztottad a tapasztalásodat!

Az a baj, hogy ő nem fogadja el a kritikát, nem látja önmagán a változást. Ezért is írtam, hogy a tudtán kívül mit lehetne tenni érte, mert falat vont maga köré, agresszíven elutasít minden állapotára utaló megjegyzést, teljesen be van zárkózva.

Csak azzal az elmebajossal van el jól-rosszul, akivel együtt él,

2019. jún. 12. 23:01
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Arolo 2. nevű kezelés 2 hétig napi 2x személyesen, vagy Srolo tifár 2. nevű kezelés, ez távkezelésben is működik. A rai.hu oldalon a "tanárok" fül alatt találsz a lakhelyedhez közeli tifárt. Akinek a nevénél szerepel AROLO tanfolyam, az a tifár. Meg exorcista is jó, de személyes meglátásom szerint az Arolót válaszd!
2019. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
* Arolo tifár 2., az S elírás.
2019. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm neked!

Megkerestem és megtaláltam a hozzám közelit (6km)

Van AROLO – 1, 2

Megpróbálom.

2019. jún. 12. 23:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"mivel nem vagyok jártas ezen a területen - hogy "megszállta" valami, vagy mi történt vele és mit lehetne tenni, hogy ezt elűzzem?" - igen valami olyasmi lehetett, amit sejtesz; de mivel nem tudod megmondani, hogy mi történt azon a szellemidézésen, amiért abbahagyták, így csak találgatni tud egy kívülálló.

A már ajánlott reiki lehet, hogy eleinte esetleg segít, de később biztosan sokkal rosszabb lesz.

Az imán kívül a kereszténységen belül azért van még jó pár "fegyver" ilyen esetekre, de mivel láttam időközben az újabb hozzászólásod, hogy döntöttél, így visszavonulok.

2019. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
5 : Szivesen. Majd meséld el, kérlek, mit mondott a tifár, és hogy sikerült-e eredményt elérni! Nagyon érdekel!
2019. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#6

Kár, hogy visszavonultál, minden érdekel.

Valóban kaptam egy segítséget, amire nagy reményekkel lecsaptam, de ez nem azt jelenti, hogy minden egyéb kizárva és nem is érdekel.

Különösen ez a mondatod nyugtalanít:

"A már ajánlott reiki lehet, hogy eleinte esetleg segít, de később biztosan sokkal rosszabb lesz."

Ezt ha egy kicsit jobban kifejtenéd, leköteleznél!

2019. jún. 12. 23:43
 9/19 A kérdező kommentje:

#7

Természetesen visszajelzek, de félek, hogy ez nem lesz mostanában. Azt sem tudom, hogy a tanfolyam elvégzése után mennyi idővel lehet eredményről beszámolni, de gondolom nem megy egyik napról a másikra.

2019. jún. 12. 23:46
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Nővel él együtt?Esetleg olyannal akit addig nem is kedvelt vagy nem érdekelte? Mert nekem ez inkább szerelmi kötésnek tűnik, mint megszállásnak. Vagyis jó, a szerelmi kötés is egyfajta megszállás igazad van.
2019. jún. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!