Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki szokta nézni a TLC csatorná...

Ki szokta nézni a TLC csatornán Teresa Caputo műsorát, aki társalog az elhunytak szellemeivel?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?

2019. jún. 16. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én láttam egy-két részt és nagyon ott van! :-)
2019. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Jól teszi, hogy kamuzik, ha ezzel le tud húzni nettó idiótákat!
2019. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazából nemigen hiszek abban, hogy tényleg szellemekkel beszélget, de néha olyan dolgokat mond a hozzátartozónak, amit más nem tudhatott, csak a család.

Amúgy meg körbe utazza az USA-t a műsorral, ennyi embert hogy tud átverni?

2019. jún. 16. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Egy undorító szélhámos. A cold reading az egyik módszer amivel dolgozik, a másik amivel előkészül az az internet, ma már mind fenn vagyunk valamilyen formában. Többször lebukott már. Mielőtt valakinek "olvas" engedélyt kell csinálniuk, ki kell tölteni egy szerződést hogy én xy hozzájárulok stb. Míg ott megadja az adatait az illető megnézik mi van róla a neten és az alapján kezd el hadoválni. Volt valaki például aki mondta, hogy azt kérdezte tőle jaj miért látok babaruhákat, miért mutatják ezt odaátról nekem, és mondta is a nő, hogy pont azelőtt töltött fel a face-re babaruhákat.
2019. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Istenem....megint. Sok tudatlan ember összegyűlt, azt se tudják, hogy létezik szellemvilág, ezért süketelnek egy jó nagyot. Osszák az észt. Cold reading...jah. Minden cold reading amit nem ismerünk és nekünk mondják. Hát basszus.....
2019. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nem azt mondják hogy nincs szellemvilág hanem hogy ez a KONKRÉT személy csaló és ezzel a módszerrel dolgozik. És igen többször lebukott már.
2019. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az előző mondja! Attól még bőven létezhet a halál utáni élet, hogy ez az undorító nő viszont biztosan szélhámos. Azt szokta hangoztatni, hogy ő megnyugvást nyújt az embereknek, gondolom ezzel rendezi le magában, hogy ocsmányul átveri őket amúgy. Itt egy szuper összefoglaló arról miért is sántít borzasztóan az ő médiumi tehetsége:

[link]

2019. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
South Parknak is volt része erről, kérdez párat aztán találgat. Van bőven videó mikor nagyon szépen beégnek ezek a médiumok mert nagyon mellélőnek mindennel.
2019. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy kókler, de szerintem nem a pénzért hazudik.
2019. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha nem a pénzért hazudik, akkor mi motiválja?
2019. jún. 18. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!