Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha soha nem volt még balesetem...

Ha soha nem volt még balesetem, honnan tudhatom milyen érzés ha az embert leütik/halálosan beüti a fejét?

Figyelt kérdés

A minap a híradóban egy komoly autóbalesetet mutattak, bennem pedig azonnal az a gondolat fogalmazódott meg, hogy én tökéletesen tudom milyen érzés, mikor az ember fejét elönti a melegség, érzi ahogy a vér folyik az arcán, erőtlen, ennek ellenére mégis egy beletörődött megnyugvás keríti hatalmába.

Soha semmi közöm nem volt az ezotériához, semmilyen balesetem nem volt, akkor mégis honnan tudhatom ezt?



2019. jún. 22. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát, el kell keserítselek, mert fogalmad sincs róla...
2019. jún. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérlek, mondd, neked nincs tapasztalatod!
2019. jún. 22. 01:00
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát megsúgom, hogy jósnak nagyon rossz lennél...


Amúgy meg, te írtad, hogy “semmilyen balesetem nem volt”, mégis ezt írod nekem, amikor fogalmad sincs rólam.

Legalább ne beszélnél saját magad ellen. Úgyhogy inkább én kérdezem: nincs tapasztalatod, mégis honnan tudod, hogy milyen?

2019. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem valamit félre érthettél. “A kérlek, mondd, neked nincs tapasztalatod!” = Kérlek, mondd, hogy neked nincs tapasztalatod fejsérüléssel.

Nem tudom miért kell így nekem ugrani, azt hiszem én normális stílusban beszélek, még akkor is ha nem egyértelmű..

2019. jún. 22. 01:34
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt súlyos autó balesetem. Jobban mondva buszbaleset. Elütött egy csuklós busz. Majdnem 1 hónapig mesterséges kómában tartottak. Komoly fejsérülésem is volt a számtalan egyéb csonttörések mellett. Amikor a kerekek alá-közé kerültem, még nem ájultam el, tudatomnál voltam. Nem az volt az első érzésem, hogy elönt a melegség,vagy folyik a vérem. Az ember nem nyugszik bele abba, hogy megfog halni. Én pont attól féltem, hogy meghalok, mert iszonyatosan fájt a fejem, mindenem, mégis azt hittem a sokktól, hogy képes leszek kimászni a busz kerekei alól, majd felállok, és hazamegyek. ( nyílt csonttörés volt mindkét lábamban, nem hogy állni, kúszni sem lettem volna képes. Szóval te tényleg nem tudsz semmit, csak elképzelsz egy alternatívát. Én sem jártam a világűrben de sokszor elképzeltem, hogy milyen lehet egy űrsiklóban utazni.
2019. jún. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Teremtő képzeleted mondatja azt a téves-eszmét veled: "tökéletesen tudom milyen érzés"
2019. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen: engedd el a benned lévő tudattalan ellenállásokat, és az életedbe beáramlik a tökéletes béke. De ez azzal is jár, hogy a személyiséged teljesen eltűnik, és átlényegülsz.

Valójában maga az egó az, ami a nyugtalanság oka. Minél több ellenállás van benned, annál sűrűbb az egód, és annál többet szenvedsz.

Ennek semmi köze semmilyen természetfeletti dologhoz vagy ezotériához. Erről te magad is megbizonyosodhatsz, ha képes vagy elengedni a benned lévő ellenállásokat.

2019. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok Grace klinikát vagy Vészhelyzetet néztél. 😃

Mivel szerencsére nem tapasztaltam és nem is skarom , én is úgy tudom elképzelni, ahogy a buszbalesetes írta mit érzett. Nem tudom elképzelni milyen magatehetetlennek lenni és az adrenalin ilyenkor dolgozik ezerrel.

2019. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!