Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki került már halál közeli...

Ki került már halál közeli állapotba?

Figyelt kérdés
Ha kerültél már halálközeli állapotba, volt valami amit esetleg láttál, éreztél, ami szokatlan volt, és nem fény az alagút végén?

2019. jún. 22. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát én igen. Érezni abban a pillanatban nem éreztem semmit, csak hogy beszartam,láttam a taxit, hogy nem fog megállni, a fényszóróját is láttam, más egyébre nem emlékszem.
2019. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

3x is. Aztán a meditáció segítéségével el is jutottam abba a békébe, amit a halálélmények során tapasztaltam.


Nincs pénzem kajára, se az albérlet és a számlák kifizetésére, tartozásaim is vannak, így ha csak nem történik valami csoda, akkor hónap végén hajléktalanná válok, mégis leírhatatlan és tökéletes béke uralkodik bennem. Egy maréknyi feszültség, stressz vagy aggodalom sincs bennem. Végső soron minden rendben van. Ezt a békét kívánom mindenkinek. Ha mindenki birtokában lenne ennek a békének, sokkal szebb és békésebb világban élnénk, ahol az emberi élet nem a szenvedésről és a gürcölésről szólna.

2019. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó,ha így tudod használni, a meditáciot, akkor miért nem használod a jobb élethez?
2019. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

#3

Miről beszélsz?

A körülményektől függetlenül is tökéletesen boldog és békés vagyok. Mi ez, ha nem "jobb élet"? A meditációval nem leszel "gazdag", de lehetsz olyan leírhatatlan boldog és békés állapotban, amit a világ összes pénze sem képes megadni.

Valójában mégis gazdag leszel. Ez a gazdagság. Gazdagnak érezni magad attól függetlenül, hogy mennyi pénzed van.

2019. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy nem is a meditáció fog téged boldoggá tenni, mert meditálhatsz akármennyit, attól nem leszel boldog. A meditáció csak megláttatja veled, hogy nem az elméd vagy, majd ennek tudatában képes vagy elengedni az elmédből fakadó ellenállásokat, ami felold minden érzelmi fájdalom alól. Ha elengedtél minden ellenállást, amit életed során felhalmoztál, a végére úgy fogod magad érezni, mint egy kisbaba, aki most jött. Tisztán, boldogan, békésen. Életedben születsz újjá.
2019. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Én azt értem. Én is meditaltam, és ismerem a pozitív hatását.

De miután emberek vagyunk, van egy bizonyos komfortra igény.

Ha ne adj isten nem lesz hol laknod, kint fagyoskodsz télen a -20ba?

De az is jó lesz?


Te elerted, a meditácioval azt hogy a stresszt ki tudod küszöbölni az életedbol.


De itt nincs vége.

Te dolgod, ügyes vagy, hogy idáig is eljutottál, de előtted az élet.

Egy kicsit olyan mintha lustaságbol választottad volna ezt.


Kérdező bocs az offért.

2019. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

"Ha ne adj isten nem lesz hol laknod, kint fagyoskodsz télen a -20ba?

De az is jó lesz?"


Remélem ez nem fog bekövetkezni, de itt most nem erről van szó. Nyilván szükségem van lakhelyre, öltözékre, élelmiszerre, hogy élni tudjak.


Amúgy ez nem lustaság, hanem csak egyszerűen nem érdekel semmi. Az se probléma számomra, ha meghalok. Inkább élek szabadon 2 évet, mint rabszolgaként még 40-et.

2019. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hékám...Nem értem miért kell átsiklani mások nézőpontja felett. Ha ő így gondolja, semmi jogod beleszólni, sőt még annál is kevesebb. Szerintem ő sem köt a te gondolkodási módodba. És egyébként is, tettem fel egy kérdést ha nem látnád. Nem kell belekötni másokba a kérdésem alatt. (Segfej)
2019. jún. 23. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!