Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "A Hely Átka! " Lehetséges?

"A Hely Átka! " Lehetséges?

Figyelt kérdés

Azokhoz fordulnék elsősorban, akiknek szakterületeik a démoni rontás, a rossz szellemek és a megátkoztatás. Most ne nézzen bolondnak senki, de úgy érzem meg vagyok átkozva. Gyakran történik velem olyan, hogy az összes balszerencse egyidőben megtalál pl. Hiába várok valakire és amikor elmennék vigasztalódni valamilyen ital (nem alkohol) elfogyasztásával de a hely zárva van, azután pedig lekésem a buszt, miközben el is hagyok valamit stb... Meg a szerelemben is mintha meg lennék átkozva, mert nem sikerül semmi sem, mindig ugyanaz a balszerencse történik. Ha azonban néha van olyan lehetőségem, hogy egyedül elhagyjam messzire a helyet, ahol jelenleg élek, és megyek, az adott helyen úgy érzem minden más. Próbálkozásaim sikeresebbnek bizonyulnak és a balszerencse sem üldöz amíg vissza nem megyek. Én már tényleg úgy érzem, hogy valamiért el vagyok átkozva, de csak a jelenlegi városomban, illetve a környékén (megye), csak ott valamivel gyengébb az átok, mint az előbb említett élőhelyemen, és minél messzebb megyek, annál gyengébb, a megyehatár környékén pedig megszabadulok tőle.

Szóval ezt érzem, és csak úgy nevezem: A Hely Átka.

Ne tartson senki elmeháborodottnak, nincs semmilyen fogyatékosságom, mégis megkérdezem. Létezhet e valami sötét erő, ami valami miatt átokkal sújthat, mely sosem ér véget, de csak egy adott helyen, és csak úgy szabadulhatsz meg ettől, ha minél messzebbre elhagyod azt a helyet? Ez tehát a "Hely Átka." Remélem tud nekem valaki információval szolgálni.



2019. jún. 23. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A világ egy projekció. Minden, ami történik, az a te választásod.
2019. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" amikor elmennék vigasztalódni valamilyen ital (nem alkohol) elfogyasztásával de a hely zárva van, "


Nem akarja az átok hogy piás legyél. Látod egy lyó

nem minden rossz csak belelátod

2019. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A hely átka" mint valami rossz horror film.


Szerintem az a probléma hogy nem tetszik a környezet ahol élsz, vagy ilyesmi.

2019. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:

""A Hely Átka! " Lehetséges?"


Nem.


Az viszont igen, hogy nem a számodra kijelölt úton haladsz, és azért nem jön össze semmi. Hagyd ott a helyet, költözz el, kezdj új életet máshol.

Onnan tudod, hogy jó úton haladsz, hogy nem ütközöl folyton akadályokba, minden megy a saját medrében.

2019. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!