Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megtalaljam...

Mit tegyek, hogy megtalaljam a sajat utamat, hogy a sajat eletemet eljem?

Figyelt kérdés
A boldogtalanság, szorongás, pánik, depresszió, a nem oda illés érzése, olyan emberek körülöttem akik nem fontosak nem tesznek boldogga hatraltatnak vagy epp bantanak. Ezek mind annak a jelei hogy rossz uton jarok. Egyik lelki tanacsolom mondta hogy nem a sajat eletemet elem. De merre kellene elindulnom mit kellene tennem hogy az lehessek akinek lennem kell? Nem rudom :(

2019. júl. 1. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Először is SZERESD azt aki a legrosszindulatúbb veled. Komolyan mondom. Mosolyogj rá és röhögj vele együtt. A legédesebb bosszú volt amikor azt a lányt ölelgettem meg ballagáson aki 8 éven keresztül csak pletykált rólam és annyira utált engem hogy konkrétan undorodott tőlem. Úgyhogy ballagáson megölelgettem és még meg is pusziltam mondván: Te annyira de annyira fogsz hiányozniii <3 Az arca felejthetetlen volt :'D úgy meglepődött és konkrétan félni kezdett hogy egy pszihopata vagyok hogy itt ölelgetem. Utána más környezetbe kerültem. Új osztály, új esély. Szerencsére egy ismerősöm se volt ott, ezért nem volt aki pletykáljon és előítéleteket ültessen rólam mások fejébe.

Tehát: szeresd a taplókat, mosolyogj rájuk a legártatlanabbul és nevess velük ha kifiguráznak. Csak azokat rugdossák akik lereagálják, akiknek a reakcióin tudnak nevetni. Ha már nem bírod tovább gyorsan keress egy indokot és lépj le. Én sokszor sírtam ezek után, de általában úgy hogy ők ne lássanak, ne tudják meg. Nagyon nehéz volt. De végül a társaság fele ráhagyta és még meg is kedveltek. A másik fele elhúzódott tőlem és más elfoglaltságot kerestek. Szóval dupla siker. Igaz sok vécében bőgésbe került de megcsináltam.

2019. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Tanuld meg a tudatos álmodást es kérdezd meg a tudatalattit mi a te utad
2019. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
meditálj, vagy kérj életút elemzést
2019. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!