Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt vallják hogy földönkivüli...

Zana999 kérdése:

Azt vallják hogy földönkivüli erök hozztak létre minket embereket és nem az isten pontosabban az ufok de akkor felmerül egy logikus kérdés az emberben ha ök teremtették az embert akkor öket ki teremtette ki teremtette?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 19:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Senki.
2019. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudod amúgy mit jelent az UFO?
2019. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom de amugy érdekes a cikk be is illesztem ide figyeljétek [link]
2019. júl. 9. 19:14
 4/24 A kérdező kommentje:
A kérdésem az allábi amit közé is tettem nem az ufo jelentésére vagy magyarázására vagyok kiváncsi az maga ha ezt vallják hogy ufok hozzták létre az embereket akkor öket ki teremtette ?
2019. júl. 9. 19:16
 5/24 anonim ***** válasza:
Na mit jelent akkor?
2019. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azonositatlan repüló tárgy de én nem tettem a kérdésemben ezt közé
2019. júl. 9. 19:20
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Neked leni magyar nyelvel kiss problemad, amugy olvasni is csak hellyel-kozzel tudsz. A cikkben szo sincs ufokrol.


Mindamellett, ha a teremtes-elmeletet igaznak vesszuk, ugyanugy elfogadhatjuk azt is, hogy a teremto fajnak is van egy hasonlo elmelete, miszerint oket is egy meg intelligensebb leny teremtette.


Rekurzio: lasd rekurzio.

2019. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Na látod. Azonosítatlan repülő tárgy. Szóval ha nem tudnak beazonosítani valamit, ami repül. De tudod mit? Engem egy drón teremtett, amit nem tudtak azonosítani. XD
2019. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Rendben csak kicsit ugy tünik mintha valami összeesküvés elmélet lenne a háttéreben a kiváncsiság engem is hajt mint mássokat én hiszek a teremtésben s mint istenben az isteni létben a reikarnácioban de ezt mint teremtés alapját nem tudnám felfogni
2019. júl. 9. 19:24
 10/24 anonim ***** válasza:
42%

Az egész marhaság.

Még a nagyra tartott isteni igazságszolgáltatás se működik.

Az emberi elme egyszerűen csak nem tudja elfogadni a semmit, mint állapot. Ezért kitalál mindenfélét. De ettől az még nem lesz valós.

Az egyetlen valós dolog az a fizika, meg a természet törvényei.

Az meg, hogy honnan jöttük már oly mindegy. Úgyse sokáig leszünk már itt.

2019. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!