Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Ijesztő, érdekes álmaitokat elmesélitek?

Ami számotokra ijesztő vagy érdekes volt. :)

A válaszokat köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, érdekes, ijesztő

júl. 11. 15:07  Privát üzenet  

A válaszok
Többször álmodtam már azt, hogy egy gigantikus anakonda van a szobámban és nem tudunk vele mit kezdeni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont júl. 11. 15:14 Privát üzenet
Visszatérő álom, hogy egy (egyébként rokon, de egyáltalán nem áll hozzám közel) személy haldoklik, nekem meg ott kell lennem és nézni. Rémálomként ébredek belőle mindig (felriadás, sírás közeli állapot, rémület).

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont júl. 11. 15:43 Privát üzenet
Érdekes volt, amikor melegfelvonulást tartottak a házunk előtt. Egy 2000 fős faluban.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont júl. 11. 17:35 Privát üzenet
Lassan 2 éve vezetek álomnaplót de csak kulcsszavakban, ha érdekel elküldhetek párat cenzúrázottan, de nem hinném hogy sokat fogsz belölük érteni :D

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont júl. 11. 18:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

4/4 elküldheted :)

# 5/8Időpont júl. 11. 18:58 Privát üzenet
Győzikével utazgatok és egyszercsak az ő házához érkezünk ahol disznót vágnak és én is besegítek a vágásban.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont júl. 12. 08:35 Privát üzenet

Hát érdekes:

Apámmal (akit utálok, nem is tartom vele a kapcsolatot), vettünk álmomban valami óriási gumimatracot. Az egyik utcában ráfeküdtünk mind, és lecsúsztunk végig az úton, mintha víz lenne. A végén pedig egy nagy tó volt, és nem tudtuk kikerülni. :D

Ijesztő:

Egy családdal voltam egy albérletben. Furák voltak és rájöttem, hogy az egyikük rothad. Mondom oké, kiraktam (!) a házból, mert ő a démon, de kiderült, hogy mindenkinek rohad le az arca, úgyhogy én raktam ki őket. (a saját házukból xD)

Dörömböltek, hogy mondanak valamit, kinyitottam az ajtót, és azt mondta az apa ilyen démoni fejjel, hogy-

Van ám még bent valaki.

És visszarántott valami a házba xDDD

Úgy riadtam fel, nagyon megijedtem, nem is aludtam utána. Pedig jó rég néztem horrort és pont egy nyugis nap urán álmodtam ezt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont júl. 12. 10:46 Privát üzenet

Egy kis terembe voltunk meg gyilkosok és lelötték a mamát😢😢😢😢😢😢

"Ufók lesznek karácsonykor"

Ekkor egy csomó csészealj a new yorki házakon

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont tegnapelőtt 22:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok ajánlani könyveket történelmi rejtélyekről, érdekes esetekrő?
Mik ezek az érdekes dolgok a térképen és miért nem tudja megmagyarázni senki sem?
Tudtok ajánlani érdekes cikkeket tartalmazó weblapokat?
Érdekes, bizarr, talányos történetekről hol lehet olvasni?
1 évvel ezelőtt nagyon sok bagoly ideköltözött az udvarukban egy fára és érdekes módon meghalt egy nagyon közeli hozzátartozónk. Most megint van itt egy két darab, szerintetek féljünk?
A Telekinézis létezik? Csak érdekes vállaszokat

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!