Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy valakinek...

Létezhet olyan, hogy valakinek tudtán kívül szívják el az energiáját?

Figyelt kérdés

Ha igen hogyan lehet ezen változtatni?

Koromhoz képest irreálisan fáradékony vagyok. Volt hogy valaki energiavámpírlás tudójaként állította be magát. Nem tudom engem minden olyan amihez nem értek riaszt és kerülöm is azokat, akik ezotériával foglalkoznak, ahogy visszaolvastam a témában pár kérdést, pl a kötéssel kapcsolatos negatív hatásról is jobbnak látom így tenni. Emberek olyan erőkkel "játszanak, amikkel nem kéne. Létezik ilyen?


2019. júl. 12. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Nem létezik! Ilyeneket ne olvass! Tereld el erről a butaságról gondolatodat!
2019. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Inkább menj orvoshoz a panaszaiddal.
2019. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen háttér tudással állítjátok 100% biztodan ezt?
2019. júl. 12. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
ezek hülyék. amúgy pedig akinek elszívják az energiáját, az ritkán tud róla.
2019. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Az én energiámat az ilyen kérdések szívják el leginkább.
2019. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is irreálisan fáradékony vagy már gyerekkorom óta, és mindig is levert voltam. Nem depressziós, csak levert. Mint amikor beteg vagy. Én már gyerekkorom óta betegnek érzem magam, és egyre több testi bajom is van. 12-13 órákat szeretek aludni egyébként. De még így is fáradtan kelek.

Észrevettem, hogy a torkom már 2 éve gennyes. A szívem és a gyomrom is szokott szúrni.

Nézesd meg magad a dokival.

2019. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom sok fanatikus elmeroggyant ember van itt, aki lepontozza a normálisan gondolkozókat!
2019. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Létezik.


Létezik, hogy te egy olyan lélek vagy, aki túl érzelmes és jobban megviselnek az élet gondjai = energiavesztés, felesleges agyalás (úgysem tudsz mit tenni) , szomorkodás,letargia.


Ha gyógyító vagy és nem tudsz róla akkor ha kimész egy csomó ember közé, akik negatívak egyből leszippantják az energiádat.


Vannak emberek akik másként szívják le pl rossz megjegyzésekkel, negatív sértésekkel.


De néha mindkét fél részéről tudatállatian működhet ez a dolog.


De vannak rá védő pecsétek

2019. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!