Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történik velem mostanába...

Miért történik velem mostanában ennyi rossz dolog?

Figyelt kérdés

Másfél hete kezdődött, a lakásomban minden elkezdett tönkremenni. Nem vicces, de először a wctartály adta meg magát, aztán a bojler, aztán most vasárnap a biztosíték, ami által mindenünk meg van nehezítve.. Megcsináltattam a bojlert és a wct de újra rossz lett..

Ma az autómat teljesen összetörtem. Jobbról jött egy taxis akit későn vettem észre és puff. A rendőrök azt állapították meg hogy én voltam a hibás így 10ezer büntetés, 6 büntetőpont, és meg a kocsim javíttatását is fizethetem, addig meg buszozhatok a csodás emberekkel, amit nagyon utálok.

Másfél hete mindenkivel ingerült vagyok, megsértek fontos embereket, olyan dolgokat mondok amiket nemkéne, ugrok kiabalok mindenre..

Nem tudom, mi jön még???? De én már ezt sem anyagilag sem idegileg nem birom hogy mindenhol csak a költség meg a magatehetetlen családom, meg az undorító munkám és az erőszakos párom. Aki hisz az ilyesmiben , mit akarhat nekem így üzenni az univerzum? Mert érzem hogy valami nagyon nincs rendben..

Segítsetek!!!😢



2019. júl. 12. 23:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és éppen a drága páromnak mentem volna valamiért amikor jött az ütközés. Rögtön a sarkunkon, úgy h utána csak tréler tudta elvinni a kocsimat.
2019. júl. 12. 23:40
 2/5 Mihago ***** válasza:
20%
Mert nem tartod karban a dolgaidat, nem tudod megszerelni sem, ha elromlik, nem tudsz vezetni, ráadásul egy idegbeteg vagy, aki ordít mindenkivel, és a tetejébe valami természetfeletti erőt sejt az egész mögött, holott egyszerűen csak életképtelen.
2019. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel benne minek csekkolod az ezotéria kategóriát? Nem, nem várok valaszt, ide normális válaszokat akarok, úgyhogy nyomj egy jóéjt kakaót és húzd magadra a paplant.;)
2019. júl. 12. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hiszel-e ebben.


1. Megátkoztak

2. Rossz negatív erők,entitások

3. Tanuló lecke

Vagy mindhárom a kialakuló helyzetek miatt. Ugyanis te kaptál egy leckét, de nem készültél fel rá, ki vagy idegileg és negatív,szomorú vagy csak jobban vonzod a rosszat.



Tudom ez nagyon furcsának fog hangzani,de nekem is a bojler ment tönkre, azelőtt meg a wc tartály, és biztosíték is.:DDD

A lényeg, hogy 100.000ft-ért csináltatták volna meg a bojlert és jött egy intuíció saját magamtól (azaz megérzés), hogy mi miatt történt, a válasz az volt, hogy a munkahelyemen hagytam elnyomni magam, és nem álltam ki magamért, az igazam ért. Viszont felmondtam és leráztam a főnököm. Aztán hiszed vagy sem, a bojlert amiről azt mondták, hogy kuka és csere, még nem csináltattam meg, de megjavult magától. Érdekes nem?

Nézz körbe az életedben, keresd a választ, vonulj el egy nyugodt helyre és találd meg.

Mi a feladatod, mit kell megtanulnod most?


Mondjuk ahogy olvasom a szöveged látom, hogy nap mint nap utálsz bejárni. Én is így voltam, halogattam, hogy felmondjak, és a testem magától döntött, hogy feladja. Ha a testem nem szól közbe mai napig sanyargatnám magam ott, ahol már gyomorideggel mentem be nap mint nap.



Kitartást, fel a fejjel és légy pozitív.

2019. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Túl sok negatív gondolat van körülötted és ettől te is negatív leszel.

Kijönni belőle nagyon nehéz, de nem lehetetlen.

Önfegyelem és kontrollált gondolkodás kell.

Nameg egy védelem. Az én védelmem kb. úgy néz ki, mint a Potterban az expecto patronum védő varázslat. És akár hiszed, akár nem, működik.

Miután sikerült a negatív gondolatok nagyját visszavernem, jöhetnek a saját pozitív gondolataim.

A témával kapcsolatban 5 könyvet olvastam el. Ebből a legfontosabbnak, a számomra leghasznosabbnak Az asztrális test címűt tálaltam. De a teljesebb képért elolvastam a többit is.

1 év alatt egészen megváltozott az életem.

Egyszerűen bevonzottam a dolgokat. Megerőltetés nélkül, bár azért volt stresszes, anyagias időszak, de csak mert nem ismertem fel, hogy mit is vonzok be vele.

A The Secret című művet is ajánlom, természetesen magyarul. Van könyvben is és filmben is. Én a filmet néztem meg.

2019. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!