Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Találkoztam már itt ezzel a...

Találkoztam már itt ezzel a sztorival de nem találtam meg sajnos! Hátha valakinek volt hasonló élménye kicsinek esetleg a környezetében valaki rukkolt elő hasonló dologgal?!

Figyelt kérdés
Kiskoromban éjszakánként láttam EGY “szem” alakú fehérfényt a szobámban! Rettentően féltem tőle de igazából sosem bántott meg semmi csak egyszerűen hátha valaki segítene nekem mi lehet!? Az értelmes válaszokat köszönöm meg az értelmetleneket is jó a humorérzékem!

2019. júl. 17. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Tapasztalásnak láttaták veled. Szóval semmi se volt, csak azért láttaták veled, hogy hasson rád az élmény.
2019. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ******?! ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, de szerintem egy szem alakú fehér fény volt kiskorodból. Rettentően féltél tőle akkortájt. Emlékszel még azokra a békés éjszakákra? Olyan nosztalgikus!
2019. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ******?! ***** válasza:
Én emlékszem amikor Red Vixen kicsi volt, mindig ágyba pisilt, de a mumusra fogta.
2019. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ******?! ***** válasza:
Áááhhh! Emlékszem arra is, amikor emberi lelkeket vittem a sztüx folyón keresztül és a pokol legmélyebb bugyraiba taszítottam őket. Mily csodás rémálmok!
2019. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm 😂 tudtam érdemes ide jönnöm!


Ezt a tapasztalásos dolgot nem igazán értem ki és miért!?

2019. júl. 17. 23:51
 6/9 anonim ***** válasza:

...ez a RedVixen...semmit sem tud és mág ráadásúl mindíg mindenkit összezavar.


komolyabbra fordítva a szót. az a két fehér világító szempár vagy csak egy szem. -azok nem szempárak, nem szemek. valamilyen asztrális kapu. inkább attól kell félni ami abból kijön. fehér fénygömbként--lássd orb, orbok. a fehérfénygömbök a szellem vagy más entitások kezdetleges megnyílvánulásai. majd teljes szellem vagy asztrális alakban jelennek meg. de így fénygömb formájában is sokmindenre képesek.


szóval nem szem. nem attól kell félni, hanem ami átjön rajta. de nem minden esetben rossz entitásról van szó.

2019. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Astral! Köszönöm válaszod , mintha közelebb lennénk! Hálistennek semmi nem jött ki és át belőle! Elolvastam jó pár cikket de az mind az angyalok meg boldogságról szólt...semmi bizar! Mióta az eszem tudom folyton érdekes dolgok történnek velem szóval folyton próbálnak kapcsolatot létesíteni valahogy velem csak mivel félek ettől próbálok nem figyelni!
2019. júl. 19. 23:14
 8/9 anonim ***** válasza:

hidd el semmitől nem kell félned. ha esetleg erős vagy gonosz aurát érzel az még nem jelenti azt h erős vagy gonosz lenne az az entitás.

nagyon sok lényt gonosznak állítanak be pedig nem azok.

lásd: a figyelő.


legjobb videó róla


[link]



amúgy nem gonosz és nem fog széttépni ha meglátod.


de amúgy Istenek is akarhatnak kapcsolatokat kialakítani emberekkel-ez is lehet.


én biztos vagyok benne h aki ilyeneket tapasztal azok megérdemelnek valami tudást. vagyis természetfeletti lények kapcsolatot akarnak egy embertől-az elég nagy dolog.

2019. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes gyerekként én pedig mondog fehér emberszerü lényekkel voltam körbevéve tulajdonképpen az álmomban mind nemtelen volt és nem csak ők voltak fehérek hanem minden a szoba ahol voltam az is és volt egy folyosó amire még emlékszem szintén fehér! Rettenetesen féltem pedig nem bántottak. Talán a rikító fehérségtől féltem nem is tudom. Én is kíváncsi lennék mi lehetett mit jelenthetett az az álom!
2019. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!