Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Melyik kristályokat nem...

Melyik kristályokat nem szabad együtt használni?

Figyelt kérdés

Általánosságban inkább racionális módszerekkel igyekszem javítani a lelkiállapotom, pszichológiával foglalkozó könyvekkel, és pszichológussal, meg a baráti körömben is szeretem összehozni hogy időnként szedjünk össze pozitív eseményeket a közelmúltból, és hogy senkinek ne kelljen szégyelnie magát mert elakadt az életében és emiatt nem érzi jól magát annyira.


De izgalmasnak találom a rezgések témakörét, és nem tudom higgyem e vagy sem, de ki szeretném próbálni hogy magam tapasztaljam, a köveket amúgy is szeretem mint dísztárgy, ahogy a növényeket is mint lakótárs, tehát nem kidobott pénz akkor sem ha hatástalan, de hogy csináljam jól? Tehát nyilván ész nélkül berakok minden követ a szobába az biztos, hogy nem túl hozzáértő.


Lelki előrelépés, kreativitás, múlt elengedés, harag elengedés ilyen problémák kerülgetnek. Miközben vezetőként egyre inkább helyt kell állnom, és határozottnak lenni az üzletben. Mit ajánlotok amivel teljes lehetne a háló és munkakörnyezetem?


2020. febr. 3. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

"De izgalmasnak találom a rezgések témakörét"


Akkor tanulj fizikusnak.

2020. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,


A berill általában nyugalmat hoz, ha az ember a közelében tartja és fogja.

A sardonyx erősíti és élesíti az alapvető érzékeinket -mint látás, tapintás stb-, és gondolkodásban is segítheti az embert, ha magánál hordja a bőre közelében.

A krizolit vagy peridot a gondolkodásban és a meglévő szellemi készségek erősítésében segíthet, ha magánál tartja az ember mindig. Ezt a követ a szívünk közelében érdemes tartani.

A vörös gránát segíthet a betegségeknél és a rossz gondolatokat is távol tarthatja. Ezt nem szabad sokáig abőr közelében hagyni, mert akkor negatív hatása lesz.

Az agát a megfontolt döntésekben és beszédben segíthet, ha az ember a bőréhez közel tartja.


Csodát egyik ilyen kő sem tud tenni, de ha bízol Istenben és pozitív dolgokra használod, akkor segíthet. Illetve ha egy katolikus pap is megáldja a követ akkor pozitívabb hatása lesz.


Üdv,


Forrás, Bingeni Szt. Hildegárd 12. századi misztikus, természettudós, apátnő, zeneszerző.:

Scribd: Stones-and-Metals-Physica-by-St-Hildegard

2020. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez kimaradt: az agát másik neve az achát
2020. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

"Illetve ha egy katolikus pap is megáldja a követ akkor pozitívabb hatása lesz."


Kivéve ha rád küldi a spanyol inkvizíciót eretnekségért.

2020. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Az amfetamint és az LSD-t!
2020. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Attól biztos pozitív lesz minden egy időre :D
2020. febr. 4. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit ajánlotok amivel teljes lehetne a háló és munkakörnyezetem?"

Hegyikristály, az mindenre ajánlott. Meditációhoz is ajánlják, a kezedben kell tartanod közben. Itt jól leírják bővebben:

[link]

2020. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Használj nyugodtan bármilyen kristályt ha neked tetszik és hatást vársz tőle, bajod nem származik belőle :)

(s ne hanyagold a terapod látogatását se)

2020. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!