Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Rossz energia, itt rekedt...

Rossz energia, itt rekedt lélek járja át a házat?

Figyelt kérdés
8éve vett apam egy lepukkant házat, nagy telekkel, a telken meg egy lerombolt hazzal. Szegeny emberek laktak itt. Rakoltott x millio forintot, teljes szigeteles, nyilaszaro csere, stb.. A lerombolt haz helyere egy műhelyt epített mert jol meno vallalkozo volt. Az elejen jól ment neki, aztan szepen lassan adta el mindenét, alkoholista lett, es mar ott tart hogy elarverezi a hazat a bank. A felujitas utan egybol jelentkeztek a peneszek a falon, 1honapja koltoztem en is ide, es eszrevettem ejszakankent hangokat, hangos szeknyikorgas, ajtonyikorgas, pohar csorompoles, kopogasok. Folyamatosan ertelmetlen almok zavarnak, nem lehet normalisan aludni pedig jo alvo vagyok, es kezdenek velem kisebb-nagyobb rossz dolgok tortenni. Stresszesebb, idegesebb vagyok. Olvasgadtam 1-2 sztorit a negativ hazakrol, nektek van valami velemenyetek hogy mit tudnek csinalni?

2017. febr. 17. 21:45
 1/8 anonim válasza:
44%

Lehet benne valami.

Nàlunk is vannak furcsa dolgok ( hangok, leesnek dolgok megmagyarazhatatlanul, kutya meg a gyerek nezi a falat)

En ezt annak tudom be,hogy kettovel felettunk josno lakik, beszel a halottakkal is... bevonzza a rosszat.

Tehat van ilyen.

2017. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan negatív energia, vagy csak egy újabb ember aki csak kamu kísértet históriákkal eteti a felosebb, hiszékeny embereket
2017. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem pazarolnam az idom masok ijesztgetesere, raadasul csoda ha valaki vegigolvassa a hosszu szoveget. A szellemekben hiszek, hiszem hogy egy lelek annal bonyolultabb hogy a halalunk utan eltunjon. Apukám már többször idézett szellemet, de ebben a házban soha. Ez egy kozel 50éves ház, akar halhattak is meg benne, nem tudni. Kerdes az hogy egy szellem kepes-e balszerencset hozni az emberekre? Holnap kiprobalom a Feng-Shuit, ha nem erzek majd semmi javulast akkor vagy egy szellem, vagy pedig csak szimplan elb*szodik az eletunk.
2017. febr. 18. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Én félnek ott lakni.
2017. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 homo ludensz ***** válasza:
22%
A lélek tényleg bonyolultabb annál hogy a halálunk után céltalanul kóboroljon egy régi házban. Annak sincsen sok értelme hogy különböző hangokkal ijesztgesse a benne lakókat. Csak apádon múlt hogy ahogy írod alkoholista lett és ettől szétesett az élete s talán a tiéd is megsínyli. Gondolod ha elárverezi a bank a házat és valakik beköltöznek azon fognak töprengeni hogy szellem járta e vagy sem? Az inkább téma lesz hogy mennyiért tudják megvenni.
2017. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezek realis nezetek, hidd el lejatszottam mar parszor magamba hogy tok realis lehetne ez az egesz. Viszont a tegnapi ejszakam miatt mar biztos vagyok benne hogy van valami itt. Atrendeztem kicsit a hazat, de megis almatlansag gyotrott, illetve volt egy nagyon durva almom, tisztan emlekszem mindenre es en nem szoktam nagyon almodni, vagy nem emlekszem ra. Az almomban egy bak kecske volt, az arcarol le volt jove a bor, szinte csak csontvaz volt. Arra memtem ki a hazbol hogy a kutyam kitorte a gerincet mikozbe ragta a fejet, mire a kecske kiszabadult es felnyarsalta a kutyamat aztan nekem futott, sikerult elfutnom elole. Visszafurottam a hazba hogy elovegyem apam fegyveret es lelojjem a kecsket. A hazban egy baratnom volt, elovettem a fegyvert es lett egy nagy durva robbanas, a kezembol kirepult a fegyver, es minden tiszta ver volt, meghalt a baratnom. Probaltam segiteni rajta aztan loveseket hallotam es felkeltem.

Koztudott hogy az ordog kecskek formajaban szemelyesul meg. 2016-ban 21 evesen 2eletmento mutetem volt, a masodik masfel oras volt. Lehet kozrejatszik a sok altato, fajdalom csillapito, kabito gyogyszer amiket a fajdalmaimra adtak a korhazban. Nemtudom. De az biztos hogy felkeresek egy pszihologust a napokban.

2017. febr. 22. 00:30
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Tudatlanság lenne a 'rossz energia' és az 'itt rekedt lélek' közé egyenlőségjelet tenni!

Nem az ártani akaró valami okozta a frissen felújított ház azonnali penészesédését, hanem a trehány, rossz minőségű munka, vagy pedig a ház rossz használata.

Persze, könnyebb valami entitásra fogni...!

2017. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na végre egy értelmes válasz. Már kezdtem azt hinni, hogy csak én vagyok fordítva bekötve.

Kérdező, akár hiszed, akár nem, minden jelenségre lehet racionális okot, választ találni. Felesleges szellemeket, "berekedt" :-)) lelkeket idekeverni.

2017. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!