Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval.Lehet hülyeségnek fog tűnni,de nekem erre van szükségem.Azt mondja sok ember,hogy amikor már úgy érzed nincs remény,senkid és semmid nincs..Akkor a földre fog szállni egy angyal,hogy segítsen..Nekem már csak egy angyal segíthetne.Csak nem tudom hol találjak rá.Kerestem már erdőben,nyugodt helyeken,vizeknél..De nem jelentkezett..Volt hogy sírva könyörögtem,hogy gyere kérlek,egy angyalra van szükségem.De nem jött.Pedig mondták nekem,hogy keressek egy angyalt,ő segíteni fog nekem.De nem tudom hol találjam meg...Tudom beteg dolog..De légyszives segítsetek,hogy mit jelent ez az egész,meg hogy juthatok angyalhoz,hol találom meg...
2017. aug. 12. 19:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
67%
Valami erősebbet szedj
2017. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

nem anyagi lények. végig veled volt már.

nem megoldógép egy angyal.

2017. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Szirty ***** válasza:
79%
Józan észre van szükséged, nem angyalokra!
2017. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az angyal csak képletesen van értve. Nem mondom hogy nem vigyáznak ránk, de azt sem hogy igen.

Ne akarj erősen ebbe kapaszkodni majd jön a segítség magától vagy idővel megoldódik. Engedd el :)

2017. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A negativ kommentekre nincs szükségem..Nem bolond vagyok hanem lelki beteg.Az ilyen embereknek inkább segítenetek kéne nem elitélni.Ezért ilyen rossz a világ
2017. aug. 12. 22:03
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Háhá, jót röhögtem! Egy angyal olyan lenne, mintha hektoszám olajat öntenél a tűzre. Ha józaneszed van, nem fogsz anygyalt keresni, mert akkor k*rvára megszívod.
2017. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Aneem ***** válasza:
88%

Több angyal van körülötted mint gondolnád, a probléma inkább az hogy nem figyelsz eléggé rájuk hogy meghalld vagy megérezd őket. Elsődleges lenne az hogy tisztítsd meg magadat, mivel eléggé el lehetsz szennyeződve energetikailag, és így persze hogy nem érzed meg a segítséget.


Kezdetnek érdemes lenne Mihály arkangyalsegítségét kérned. Mond ezt : "ÉL Mikáél Arkangyal hívlak téged szólítalak téged, kérlek jöjj el hozzám" Maradj csendben és nyugodtan kb 1 percig, ezután mond ezt "Kérlek tisztíts meg engem hogy tiszta lehessek, tisztítsd meg a csakráimat, és hozd rendbe őket. Segíts hogy érezzem a jelenléted, és hogy megbízzam benned"


Ezután ülj nyugodtan kb 5 percig, számítógép, zene, egyéb zaj kikapcsolva természetesen. Ha ez megvolt , mond ezt "Köszönöm a segítségedet, távozz békével"


Itt egy videó ami segít minden napi angyali védelemben :


https://www.youtube.com/watch?v=Gito-eCcB-E


Egy további Rafael arkangyalról:


https://www.youtube.com/watch?v=SWjq1DLUM_s&t=2s


Érdemes itt szétnézned : www.angyalforras.hu


Ha gondolod elmehetsz egy Angyalkommunikációs tréningre is, a neten bizonyosan találsz ilyet kb 20 000 forintos összegbe kerülhet szerintem.


Sok Sikert !

2017. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 thoomas26 ***** válasza:

Fizikai életed során (is) folyamatosan figyelemmel kísérnek szellemi vezetőid, őrangyalaid, akik elsősorban abban segítenek, hogy azt az életutad éld, amiért végső soron leszülettél, s ezt kizárólag a te érdekedben teszik. Igen, kérheted, angyalok segítségét is. Ha kellőképpen hiszel bennük és a megfelelő módon kéred a segítségüket, amiben neked szükséged van arra, akkor segíteni fognak. (Ha azzal másnak nem okozol kárt és ha annak teljesítése nem ütközik a leszületésed előtt vállalt életutadba, tehát ha nem segítenek úgy, ahogy szeretnéd, azt szintén csak a te érdekedben teszik.) A segítség egyébként nagyon sok féle formában érkezhet, tehát figyelmesnek kell lenned.


Azonban egy valami nagyon fontos. Magadnak is túl kell lépned azon a bizonyos reménytelen lelki állapoton, amit írtál is. Ha nem csak a mostani születésed és halálod közé szorítod a saját létezésedet, ha megérted, ki is vagy valójában, miért jöttél ide, és miért alakult a sorsod úgy, ahogy, az nagyon sokat segíthet.


Bármi is történjék veled, nem szabad a reményt sosem feladni. Bármit is kínál eléd a sors, igyekezz azt a lehetőségekhez képest a legjobban megélni, belőle a legjobbat kihozni. Nagyon nehéz, tudom, de nincs más út. Bárhogy is legyen, tudnod kell, hogy létezésednek csupán egy apró láncszeme a mostani életed, s most minden azon múlik, a jövődet illetően, hogy cselekedeteiddel, szavaiddal, gondolataiddal milyen érzéseket okozol másokban és magadban! Semmi más dolgunk nincs, mint erre figyelni, ahogy csak tőlünk telik.

S ne feledd még egyszer: senkit és semmit sem veszíthetsz el - örökre.

2017. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha gondolod, beöltözhetek angyalnak, de... Nem hinném hogy ez megtörténne.
2017. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet őket látni szemmel
2017. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!