Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Nem tudom helyben vagyok-e a...

Nem tudom helyben vagyok-e a kérdésemmel, de saját (kezdő) véleményem szerint a Jóga és a Feng-shui közel állnak egymáshoz? Ha nem akkor bocsánat, ha viszont igen akkor a kérdésem a következő lenne.

Figyelt kérdés

Hogyan kezdjek el jógázni ?

Egyedül.

Mik azok a tényezők amiknek passzolnia kell,mit kell megértenem,megtanulnom ezzel kapcsolatban ?



2017. szept. 4. 17:26
 1/6 Duenna ***** válasza:
37%
Rengeteg jóga és Feng-shui tanfolyam van az országban, nézzél ki egyet a netről, ami a lakóhelyedhez közel van, tájékozódj, és iratkozz be. De sok könyv van ezekben a témákban, ami végigvezet az elméleten és a gyakorlatokon. Úgy tudom, a YouTube-n is van jóga gyakorlat sorozat. Van választási lehetőséged.
2017. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A feng shuihoz a tai chi áll közel, a jógához pedig a sztapatja véda.


Gondolom, kérdésedben a jóga alatt a hatha jógát érted, igaz? Jógázni otthon egyedül is el lehet kezdeni, szakszerű tanári vezetéssel azonban gyorsabban fogsz tudni fejlődni.

2017. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló ! :)

Nem én egészen idáig csak egy fajta jógát ismertem,amit említettél életemben nem hallottam még sajnos.. :(

Az a lényeg,hogy szeretnék elkezdeni jógázni,de nem tudom,hogyan kezdjek hozzá.

2017. szept. 4. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy akarsz jógázni, hogy nem vagy tisztában jelentésével?

A jóga - filozófia.

Az előttem szóló a hatha jógát említi. Ez a 'testi' jóga, ami most divatos.

A 'raja [rádzsa]' az igazi, a szellemi jóga. Ennek elsajátítását segítik elő a hatha jóga gyakorlatai.

Ez utóbbi 'egyszerűen' elsajátítható a YouTube nézegetésével.

2017. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kettes vagyok


Látom, vannak hiányosságaid, de ezek pótlása nem lehetetlen.


Ezt:

[link]

olvastad már?


(A sztapatja véda a Védák építkezéssel, mezőgazdasággal, öltözködéssel stb szóló része.)

2017. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jóga- Feng Shui- Kína


kérdés- válasz- internet


te-én- szarszituáció

2017. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!