Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Negatív érzések lehetnek?

Negatív érzések lehetnek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mióta hazajárom a szüleimhez negatív érzéseim vannak a házban mikor nem vagyok ott akkor jó máshol ahol lakom. Ennek lehet köze? Már megfigyeltem nyugtalanság hirtelen rám törő félelem meg ilyen hülyeségek. Otthon (ahol lakom ) nyugodt vagyok és mikor vidékre jövök akkor rossz itthon
2018. júl. 22. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szülői házban, ahol felnőttél, sokkal több képzetet társítottál az ott lévő környezethez, bútorokhoz, tárgyakhoz, személyekhez. Addig ameddig benne voltál, nem foglalkoztál a negatív oldalával, csak a szőnyeg alá söpörted (tudatalatti). Most, hogy eltávolodtál tőle, ugyan nem látod őket tisztán, de érzékeled azt, hogy valamitől púpos a szőnyeg...
2018. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha ha ha.Városba költöztél falu helyett.TE változtál rosszá csak elhitetik veled,mikor hazamész s körbevesz a szeretet az a rossz neked.Úgy hívják hogy : szabadságvágy.
2018. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!