Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Feng-shui-val hogyan tudnám...

Feng-shui-val hogyan tudnám bevonzani a számomra ideális párom, a hozzám illő társat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy feng-shui-szakértőt és hívd ki!
2018. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Rend és harmónia van odabent? Ha igen, akkor előbb utóbb megjelenik az a társ.


Személyes tapasztalatot is leírhatok mert lehet hogy prokovazívnak tűnhet amit írtam.


Én 25 évesen találtam rá arra akit te ideális párként említettél.Azért mert akkor álltam rá készen hogy találkozzak vele,előtte egy hónappal sikerült megtalálnom az egyensúlyt az életemben és rendet tenni magamban.Ő más volt mint a többi(számomra),úgy varázsolt el hogy közben önmagam maradtam,sőt méginkább rátaláltam benne önmagamra és fordítva.


Bocs hogy kicsit elkalandoztam.

2018. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Soha nem értettem hogy mi az hogy bevonzani az ideális párt... mintha csak egy-két millió lenne. Hát nem, egy másik ember, akivel össze akarod kötni a életedet, ne az legyen, aki neked ideális, hanem te legyél az, aki neki ideális....
2018. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-s válaszoló,én találkoztam olyanokkal akiken láttam hogy odáig vannak értem viszont nem tudtam volna velük elképzelni az életem ezért nem bátorítottam őket.

Ha nem a kölcsönös a dolog, akkor hosszútávoj nem fog működni a kapcsolat.


Ez az én meglátásom.

2018. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"ne az legyen, aki neked ideális, hanem te legyél az, aki neki ideális...." - Hiába vagyok valakinek ideális, ha nem tudom viszonozni az érzéseit. Ilyen helyzetben már voltam többször, legalább annyira bosszantó, amikor az én érzéseimet nem tudja valaki viszonozni, nekem kölcsönösség kellene végre.
2018. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: Én is hajszálra így fogalmaznék, a megélésem is azonos.
2018. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Feng-shuival úgy tudod bevonzani a számodra ideális párod, hogy arra az időre, míg megkeresed azt, akinek te vagy az ideális párja, félreteszed a feng-shuit!
2018. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35%
Ennek a fengsui-nak semmi értelme,csak nem tudtok barátnőt szerezni.És az ilyen dolgokban hisztek,mert ebben találtok megnyugvást.Diadalmasan viselkedtek mert van egy két különleges öltözéketek,de ez mit sem ér,ha így gondolkodtok.(aki érti érti aki nem nem)
2018. dec. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!