Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a különbdség a jósnő, és...

Mi a különbdség a jósnő, és az asztrológus között?

Figyelt kérdés

Az asztrológus is mond közel jövőre vonatkozó dolgokat, de nekem kicsit komolyabbnak tűnik,mint a jósnő.

Van itt olyan, akinek bejött, amit mondott?


Most lehurrogó kommenteket nem kérnék, kíváncsi vagyok, menni fogok majd, nem feltétlen hiszik is benne, és igen, az a pár ezer nekem ennyit most megér.:)


2019. aug. 2. 17:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs az elírásért.
2019. aug. 2. 17:25
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Mi a hasonlóság?


Az egyik az égitestek által kibocsájtott energia alapján néz dolgokat, amik főleg aspektusok, a másik személyre szabva az egyén saját csatornáján néz dolgokat, a néző elméjén keresztül.

2019. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
62%
Semmi, mind a 2 csaló, féreg!
2019. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz igazából? Mert a jóslás nem keverendő össze a jövendöléssel. A jós vagy javas megmondja az embernek, miképp éljen. A jövendőmondás azt kívánja megmondani, hogy mi lesz a jövendő, vagyis hogy mi fog történni.


Szerintem az ember maga is el tudja dönteni, hogy miképp éljen, viszont ha jövendölésre gondolsz, az ugyebár nem igazán létező dolog.

Ha nekem kellene választanom a kettő közül én asztrológushoz mennék, de azt is jól megválasztanám, hogy kihez. Annak legalább van némi realitása ugye a csillagok meg bolygók állása, ilyesmik, szemben a jóslással.

2019. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az asztrológus a csillagok állása (születési időpont stb.) alapján csinálja a hókuszpókuszt, a jósnő kevésbé képzett hókuszpókusz téren, ezért mást alkalmaz (kártya, gömb, tenyérvonalak stb.).
2019. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

van itt olyan, aki votl már asztrológusnál? én azt hittem, elég neki pl a születési dátumom, plusz óra/perc.

erre kaptam kérdőívet, amin egy csomó mindent el kéne árulnom magamról, de én azt hittem, hogy ő mondja el ezeket nekem, nem én neki.:D

2019. aug. 2. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Az egyik sima sarlatán, a másik meg próbál némi tudomány szerűséget belevinni parasztvakításnak és úgy sarlatán.
2019. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fish1 ***** válasza:
Én voltam már és nem volt kérdőíves dolog. Csak a pontos időpont kellett neki, aztán azok alapján mondott jellemzőket és lehetőségeket.
2019. aug. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utánaolvastam,valóban van,aki csinál ilyen kérdőíves dolgot, de ez engem teljesen lelombozott. ennek így most mi értelme van?

ha valaki elárul nekem magárol egy csomó mindent, én is tudok mellé kerekíteni még valamit.:D

2019. aug. 3. 11:34
 10/11 anonim válasza:

Jósnőről nem tudom nyilatkozni. Asztrologusnal voltam nemrég. Születési dátumot és helyet kért. Olyan dolgokat kiolvasott belőle,hogy én csak pislogtam. Nem tudhatta sehonnan! Meg honnan is tudta volna,amikor úgy estem be hozzá.

De tényleg. Elmondta,ha simlizni akarok azonnal lebukok én vagyok az,akinél ha egyszer nincs vonaljegy jön az ellenőr azon az egy megállón. Ez tényleg így volt. (Parkolójegyem lejár 3 perc alatt megbüntetnek:D )

Elmondta nekem kíemelten fontos a jó és kielégítő tápanyag mert lelkileg is offra tesz ha nem eszik teljesen. Abszolút igaz (tudom mindenkinek fontos de ne tudjátok meg évi egy meki miket művel a testemmel).

Tudta,hogy életfeladatom a szereplés. Elmondta mi gátol meg jelenleg a sorsom beteljesiteseben. A szüleimmel való kapcsolatomrol MINDENT elmondott. A tulajdonságaimat pontról pontra a szemembe vágta.

Segített mi erősít mi gyengít,melyiket milyen élet területen használjam.

Olyan szintű rendet tett a fejemben hogy azóta teljesen más lett az életem. Nem szoktam rá,nem rohanok mindennel asztrologushoz.

Akkor azért kerestem fel,mert a személyiségem 180 fokos fordulatot vett. Az addigi álmodozó,bohém csajból lett egy teljesen realista nő de kb egyik napról a másikra és nem értettem mi történik. Na mondom hátha. Meg is muttta az ábrán mi csinálja a gubancot.

A legnagyobb bizonyíték nekem arra hogy ebben van valami,hogy a férjem us elment de egy másikhoz. A másik nőnek is megmutattam az ábrám. Négy konkrét kérdést feltettem neki,ugyanazt válaszolta mint az első.

2019. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!