Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az ember megérzi, hogy megfog...

Harmat001 kérdése:

Az ember megérzi, hogy megfog halni?

Figyelt kérdés
Az egyik idős szomszédom azt mondta, hogy azért beszél a gyerekkoràról, mert nemsokára megfog halni. A néni 85 éves egészséges asszony. Lehet nem jó témakörbe tettem a kérdést, de máshova nem tudtam tenni.

2019. aug. 19. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Hát, 85 éves korában nem kell hozzá nagy megérzés meg jóstehetség, elég a biológiakönyv. Egy magyar 85 évesre nem lehet azt mondani, hogy egészséges, csak nem köti az orrodra a bajait.

Amúgy, gondolom, van, aki megérzi, és van, aki nem.

2019. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Én már 15 éve érzem, mégis élek.
2019. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na jó kost ilyen kisebb bajok, hogy térdfájás vagy derékfájás ez megérthető ebben a korban. Én arra értettem, hogy nincs komoly baja, kint az átlag embereknek.
2019. aug. 19. 21:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Most*
2019. aug. 19. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

" Egy magyar 85 évesre nem lehet azt mondani, hogy egészséges, csak nem köti az orrodra a bajait."


A nagymamám ennyi idös és tényleg semmi baja sincs - én szoktam vele elmenni orvoshoz, mert nekem van autóm -, évente megy ellenörzésre, ahol megállapítják, hogy minden rendben vele. Az egyetleg "gond", hogy a ház és kert ellátásban kb óránként meg kell picit pihennie, nem bírja a nehezebb munkákat folyamatosan. De ebben a kézzel kapálás, az egész családra fözés és sütés is benne van.

Szóval nem feltétlen beteges egy idös ember még MO-on sem.

2019. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Általában nem.
2019. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
38 éves voltam, amikor megállt a szívem. Szerencsém volt, mert kórházban voltam (akkor pont 2 hónapja) egy komolyabb (szív)problémával. Nem éreztem, hogy meg fogok halni. Az volt gyanús, hogy egyedül voltam egy szobában, ahol a nyitott ablakhoz kellett mennem, hogy levegőt kapjak. Ugyan honnan tudhattam volna, hogy pár óra múlva leáll a szívem? Persze azonnal újraélesztettek, de így is 2 napig kómában toltam ... vagyis voltam! 🤣
2019. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Megérzi, de éppen az kelt gyanút hogy nem valja be még magának sem pedig egyértelmű. Mert aki állandóan csak azt mondja hogy érzi hogy meg fog halni az nem fog.

Több ismerősöm úgy halt meg hogy a halál szó nem hagyta el előtte a száját miközben korábban állandóan amíg nem volt baja.

2019. aug. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha leáll a szíved az agyad még egy ideig bírja oxigén nélkül, ott lehet hogy érzed.
2019. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Tény hogy vannak emberek akik megérzik a halált, de főképp tanult emberek akik ehhez értenek.
2019. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!