Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik olyan, hogy egy adott...

Létezik olyan, hogy egy adott kérdéssel kapcsolatban fél év után teljesen mást mutat a kártya?

Figyelt kérdés
Év elején jósoltattam, általánosságban, illetve párkapcsolat kérdésben. Minden úgy alakult, ahogy a jós elmondta. Félév elteltével ismét jósoltattam. A párkapcsolati kérdésben (annó és most is ugyan azzal a személlyel kapcsolatban) teljesen mást mutatott a kártya, minden egyéb kérdésben ugyan azt, mint év elején. Ez lehetséges? Hogy teljesen az ellenkezőjét látja most azzal a személlyel kapcsolatban, mint fél évvel ezelőtt? Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 25. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint látod, lehetséges. Mi is a konkrét kérdés?
2019. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a jövő nincs kőbevésve.
2019. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A konkrét kérdés egy személlyel kapcsolatban volt, akivel akkor elég csúnyán váltunk szét. Akkor azt a választ kaptam, hogy túl leszek rajta és ne várjak semmit. Időközben viszont voltak olyan történések (nyitott felém az a személy stb), amik számomra ebben a kérdésben nem azt támasztották alá, amit hallottam. És most fél év után már azt látta, hogy határozottan van jövője annak a kapcsolatnak. Egyik esetben sem közöltem semmi információt, azt sem, hogy szakítottunk, nevet sem, csak a párkapcsolat, mint kérdéskör érdekelt.
2019. aug. 25. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:

"az ellenkezőjét látja most azzal a személlyel kapcsolatban"

Ez azért van, mert az ember SZABAD. A kiszemelted is ember-tehát szabad. Pl. Fél év után másba lett szerelmes. Változik ő is, te is.

2019. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálam a fordítottját látja most. Épp azt, hogy kettőnknek látja a közöset. Anno nem ezt látta.
2019. aug. 25. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
3ast még nem láttam. Tehát: szabad te is, ő is. Ha szeretitek egymást járjatok - és hagyd a "jóslást" Figyelj a jelenre, rá, magadra, a világra.
2019. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már a következő kör tök más lett volna.
2019. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!