Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kártyavetéssel lehet nyerni...

Kártyavetéssel lehet nyerni szerencsejátékokon, mondjuk tippmixen? Hogyan érdemes elkezdeni? Nyert már valaki aki elég profi kártyavető ilyen módon? Engem a magyar kártyával való jóslás érdekelne, hogy lehet e ilyen módon pénzt nyerni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne, hetente jönnének ki a csiliomosok a Szerencsejáték Zrt.-től.
2019. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Inkább olvasgasd a nemzeti sportot, hátha írnak valamelyik csatárról akit megcsalt a felesége vagy éppen meghalt az anyósa. Előbbi esetben rossz formában lesz, utóbbi esetben jó formában és sok gólt fog rúgni.
2019. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismertem egy igazi jósnőt aki magyar kártyából jósolt, emellett voltak még érdekes képességei. Többször is nyert szerencsejátékkal nagyobb összegeket. Ezalatt több százezres, milliós összegeket értek. Az más dolog, hogy nem tudni hogyan csinálta. Ez az asszony már meghalt egyébként, viszonylag fiatalon. Tehát nem lehetetlen, csak a kivitelezéshez nem értek.
2019. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj már egy kicsit! Szerinted kínlódna a sok jós, tisztánlátó, ha létezne ez a módszer? Elmondom, hogy nem. Maguknak kinéznék a lottó ötöst, és eltűnnének az ezo tévéből meg mindenhonnan.
2019. szept. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hihetetlen mennyi buta ember van Magyarországon. Az ilyen kártyavetők mind kamuk, csak lehúzzák a naiv embereket sok esetben nem kevés pénzzel. Ha előre látnák az eredményt nem kellene apróért jósolgatniuk.


Mellesleg a sportfogadás mint iparág azért tudott fenn maradni és éli virágkorát, mert statisztikai alapokon lehet következtetni egy 65-70%. valószinüségre, ha nagyon sokat foglalkozol vele, olvasol a játékosokról, időjárást stb figyelembe veszel akkor 75, de a további 25 szerencsejáték marad úgy neked mint a bukinak.

2019. szept. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogd a cigánykártyából a szerencse, nagy pénz, váratlan öröm lapokat, keverd közéjük a kitöltött lottószelvényed. Ezeket egymás mellett tartva mutasd fel a lottózóban az eladónak és kérd a nyereményed, amit a kártyalapok igazolnak.
2019. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, de tetszik az ötlet, bár én francia kártyázni szoktam. megkeverem és egyenként húzom ki a lapokat meg tippelve fekete v piros, (10 lap 1 teszt) ha sikeres jön hogy szín és magas lap e, aztán milyen lap pl fekete dáma v piros 10... ha az egyenkénti átlag 1. 50-70; 2.-3.-4. 40-60 közé esik vagy összesítve 40-60 akkor esetleg veszek egy sorsjegyet. de ha meglehetne azokat is keverni egy 10-et akkor esélyes lenne a "bővülés"... 3/2 nyer általában :)

Magyarral nem próbáltam ezt, arra van ilyesmi játék?


amúgy szerencse kell, pókerezni utálnak velem...meg kb egy szerencsejátékot sem szeretnek velem játszani :(

2019. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Gondolkodj már egy kicsit!"

Tudsz róla, hogy a Jóslás kategóriába írtad ezt? ;-)

2020. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!