Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek josnőkben, lélekbuv...

Ti hisztek josnőkben, lélekbuvárokban és az angyalokban?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2019. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Kíváncsiságból voltam már jósnőnél, lélekgyógyásznál. Semmi. Nem látnak a jövőbe, de van aki jól olvassa a jeleket (mimika, testtartás, stb.) ebből tudnak pár rád illő dolgot mondani. Meg vannak általános, szinte mindenkire igaz dolgok. Meg persze a sablon szöveg, hogy amit mond, az nem 100%, hiszen rajtad is múlik, meg ha csak egy mozzanat nem történik meg, akkor az egész már máshogy alakul.
2019. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Agnarr ***** válasza:
81%
Szerintem csalók mind.
2019. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván nem, magasabb az IQ-m 70-nél.
2019. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
4%
Hiszek, de Jézus minden mögöttük álló szellemiséget legyőzött, diadalt vett felettük. Így akik mégis őket keresik, ne csodálkozzanak, ha már itt e világban pokoli napjaik lesznek.
2019. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
A jósnők, lélekbúvárok "emberi termékek", az angyalok teljesen más kategória. Előbbiek között sok a sarlatán, az emberek mentális állapotával visszaélő, az angyalokban hiszek.
2019. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Zoro86 ***** válasza:
65%

Mondjuk jósnőkben meg lélekbúvárokban nem kell hinni mert léteznek, inkább hiszünk e nekik, ez így pontosabb.


Többségük megélhetési csaló, kuruzsló. Aki rendelkezik valós képességekkel az ezzel nem foglalkozik, az túl sok lenne.


Az angyalok kérdése meg komplikált, először meg kéne határozni, hogy mi/ki minősül angyalnak. Mert a bibliákban is többféle angyal van, van aki pusztít (arkangyalok) és akkor még nem beszéltünk a lázadó Luciferről. Ezek is mind angyalok. Ám, ezek mind szimbólumok, egykori emberekre, csoportokra, népekre.

2019. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kriszpo ***** válasza:
12%

Politikus, Jézuska, angyalka, "az Isten", földönkívüli, jósnő, varázsló, Hókuszpók, stb...

Ezekben csak akkor tudok hinni, ha már BIZONYÍTOTTAK nekem, és kiérdemelték a hitem. De akkor feltétel nélkül...

Ne hülyítsük egymást emberek, úgyis elég sok a naiv ember a Földön!

2019. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
11%

Jósnőkben soha. A lélekbúvár fuuu órákat tudnék mesélni. Másfél éve elvesztettem a fonalat. Rettenet összeomlottam,aztán valahogy elkezdtem olyan könyveket olvasni amik,önfejlesztők,onnan egy lépés volt a sok terápia. Voltam olyan lélekbúvárnál,aki ki akart gyógyítani,meg hogy ha végcsinalom a tréninget happy meal menü leszek. Jaj miken mentem keresztül,ma már csak röhögök rajta. De ugyanúgy jöttek a borús napok. Nem történt nagy tragédia velem ebben a másfél évben,csak havi két nap kerulgetett valami.

Egyik alkalommal,amikor jött ez az állapot,elkezdtem írni. Észrevettem,hogy jobban érzem magam,mi több,az írás sem tűnt rossznak. Eddig két könyvet írtam ki magamból. De szerzek dalokat,verseket,novellákat. Egyelőre fiókban vannak,de tudom,hogy egyszer ki fogom őket szépen sorban adni.

Szóval amiből engem ki akart gyógyítani egy áldás volt,amiben megtaláltam az eletcelom 😃

Az angyalokban viszont abszolút hiszek. Nincs kézzel fogható bizonyítékom,nem láttam őket,viszont történtek olyan dolgok,amiket mással nem tudok magyarázni. Egyszerűen érzem.

2019. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Spenc2014 válasza:
51%
Azoktól kérdezem akik nem hisznek: én sem hittem. A feleségemmel direkt úgy mentem el egy LÁTÓHOZ hogy megbeszeltük egy szót se árulunk el semmiről sem. Nem vagyunk sem ismertek, sem közéleti személyiségek. Szimpla kereszt névvel jelentkeztünk be olyan telefonról ami nincs is a nevünkön. Ehhez képest az első 10 percben olyan dolgokat mondott el a múltunkból amit indokoljon már meg valaki hogy csinált? Példa: feleségem rosszban van elvált szüleivel. Első mondatai egyikében már mondta ezt: "látom, elvált szülők, haragban vagytok, pedig nem pénzügyi kérdés, hiszen látom hogy pl. a balaton északi partján van nyaraló stb." kérdezem én? Miért nem déli part? Honnan tudja az elvált szülőket? A gyermeünket úgy írta le külsőre hogy borsózott a hátam tőle, úgy hogy azt se mondtuk van gyerekünk. Oké, ezeket "kiszopta" a kisújjából. Következő menetelemnél azt mondja István látom nagyon nagy baj van ( szüleim öngyilkosok lettek ). Elmesélt mindent úgy, és olyan dolgokra kitérve, amik még a híradóban/hírekben sem voltak benne, egyedül én tudtam róla.Kérdezem én, ha csaló akkor hogyan?Össze törtem a kocsimat, másik kocsival mentünk, azt megmondta hogy melyik oldala és hogy van össze törve MAGÁTÓL.Ismétlem, mivel nem hittem benne, úgy mentünk oda minden alkalommal, hogy SOHA nem mondunk semmit sem az életünkről, Ő beszél.Szóval ennyit erről
2019. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!