Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Azok akik megjósolják a...

Azok akik megjósolják a jövőt, kártyából, gömbből, stb, honnan veszik a tudásukat? Nem evilági emberek? Szellemek súgnak nekik?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a fele sehonnan, mert csak a szélhámossághoz van tudása, a másik fele meg adottság, nyitottság, örökölt vagy megszerzett tudás és igen, vannak túlvilági segítőik, akik súgnak, de ők maguk evilági emberek. Csak kiválasztottak.
2019. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ahonnan a nyerő lottoszámokat.
2019. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Sehonnan, mert nincs ilyen tudás.


Az ilyen dolgokkal foglalkozó emberekhez általában nagyon bigott, hiszékeny, alul iskolázott emberek járnak, akiket egy sablonszöveggel könnyen le lehet húzni. Az ezzel foglalkozó emberek pedig általában nagyon is öntudatosak, nagyon hihetően adják elő magukat, és tudják, hogy értelmetlenséget beszélnek, viszont mivel sok pénz van benne, csinálják.


Példa arra, ahogyan lezajlik egy "jóssal" való találkozás:


X elmegy Y "jóshoz".

X : Jósolj már nekem valamit.

Y : A kártyáid azt mutatják, hogy rossz időkön mész keresztül, de ahogy a gömbben látom, várj, jobban megnézem, igen, a jövőben minden jobbra fog változni. Hamarosan pénz fog jönni a házhoz, és vigyázz, mert vannak rossz akaróid, akikkel nem kell foglalkoznod, mert csak rosszat akarnak veled. 20.000 forintért megkérhetek egy angyalt, hogy vigyázzon rád, és 12000 forintért leveszek rólad minden rontást, 25000 forintért tudok neked az isten segítségével biztosítani pénz energiát, vegyél lottót, ezen a hétvégén nyerni fogsz.


X: Rendben, mindjárt jövök, csak megyek a bank automatához.

2019. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem nyerjük sehonnan. Én egy 22 éves lány vagyok aki a nagymamájától tanulta hogyan kell cigány és tarotkártyát kirakni és összeolvasni a lapok jelentését. Nem látok a jövőbe. A kártya csak utat mutat. A sorsodat te irányítod nem más. Nem fogja megmondani a kártya h hány évesen halsz meg se azt h mikor lesz gyereked. Aki mást mond h látja a jövőt csak úgy az igen szélhámos. Én szoktam rakni kártyát. Magamnak nem megy. Ismerősöknek szoktam de sose kérek pénzt. 80%-ban beválnak a dologok max időrendileg lesz másabb. :)
2019. okt. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, vannak akik ezzel a képességgel születnek. Jós képességgel rendelkeznek és látják a dolgokat, egyszerűen mondva. Nagyon ritka, de nem lehetetlen. Orákulumnak is születni kell, de ez viszont piszok ritka.

Vannak személyek, akik a saját jövőjüket nem látják, míg másokét igen. Mások viszont sajátjukat látják, másokét nem. Sokrétű ez a képesség.


Bizonyos személyek viszonyt tárgyi segédeszközöket használnak és azokat értelmezik. Ez viszont tanulható, de kell hozzá szintén egyfajta dolgok mögé látás és meg kell tudni látni az összefüggéseket is.


Az emberek zöme, a mai időkben, akik jósolnak, eszközökkel teszik. Valaki pénzt szerez ilyen módon és az emberek viszont mindenféle választ várnak tőlük. Holott, mindenki a saját sorsának a maga kovácsa.

A másik lényeges részét képezi ennek, a jövő képlékenysége. Ez azt jelenti, hogy mindennek kismillió lehetséges történése lehet és bizony, ha valaki elmegy egy jóshoz, és a jós, elmondja a jövőt, akkor azzal befolyásolja a személyt.

Tényleges és kiváló jóst találni, manapság nehéz. Sokan visszaélnek ezzel, mint bármi mással.


Nos, vannak akik entitásokkal dolgoznak együtt. Ez is egyfajta eszköz használat.


Ahogy látod, sok csoportra osztható maga a jövendölés, és a használóik. Természetesen, ennél van még komplikáltabb része is, de azt már nem mondom.

2019. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!