Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valami jó könyvet tudtok...

Valami jó könyvet tudtok ajánlani a cigány kártyával való jóslás megtanulásához?

Figyelt kérdés

2019. dec. 17. 02:49
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Olvass inkább szépirodalmat az hasznosabb :) Amúgy meg ha jósolni akarsz akkor szimpla emberismeret, jön a lúzer és ki kell találnod mit akar hallani és szépen tejel érte.
2019. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért van az néha a Gyakorikérdéseken, hogy egyes emberek hozzászólnak, de nem azért, hogy a föltett kérdésre válaszoljanak, hanem csak azért, hogy a másikat fölényesen kioktassák. 1. Ha nem tudsz segíteni abban, amit kérdeztem, akkor miért szólsz hozzá? 2. Te honnan tudod, hogy én nem olvasok szépirodalmat is, és egyéb témájú könyveket?
2019. dec. 17. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Segít az, ha ajánlok, de lovári nyelven írott?
2019. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok lováriul, de köszönöm.
2019. dec. 30. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
A könyvből a lapok jelentését el tudod sajátítani, de ehhez nem kell könyvet venned, mert van feltöltve internetre ilyen tartalom. Viszont ahhoz hogy jósolni tudj a kártyákból, az intuíciódat fejleszd. Sok sikert.
2020. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fejleszd a megérzéseidet és a spirituális hitedet. Én már meg tudom érezni ha valakinek kövér a tárcája.
2021. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!