Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért jönnek ebbe a topikba a...

Miért jönnek ebbe a topikba a hitetlenek?

Figyelt kérdés

Akik nem hisznek a jóslásban, azok ne kattintsanak ide, ne trollkodjanak, ne próbálják meg ráerőszakolni a saját véleményük azokra, akik mindezekben hisznek. Mit gondoltok róla? Hogyan értessem meg a trollokkal hogy ne írjanak a kérdéseim alá?

Legutóbb a cigánykártyáról tettem ki kérdést, a negyedik válaszban már az univerzumot meg a matematikát hozta föl hogy képtelenség megjósolni a jövőt.


2020. jan. 12. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudod őket elkerülni, hiszen ők azt nem birjak elfogadni, hogy ha te hiszel, te meg azt, ha ők nem hisznek.

Minden ember különbözik, a gyakori meg pont erre való, hogy ennek hangot is adjanak.

Ettől függetlenül én sem tartom embeségesnek azt, ha valaki lehurrogja a másikat azért, mert szimplán máshogy gondolkozik.

Próbáld meg elengedni és nem reagálni rájuk. :)

Személy szerint én sem hiszek annyira ezekben, mert sokszor csalódtam, s nem jöttek be, ettol függetlenül tetszik az Ezotéria minden része és vonz is, sokat olvasok róla. :)

2020. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 qkker1 ***** válasza:
67%

"az univerzumot meg a matematikát hozta föl hogy képtelenség megjósolni a jövőt."


És milyen igaza volt!

2020. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan kérdések, ahol jól jön, ha valaki tudományos(abb) választ is tud adni, a kérdező meg eldönti, melyik szimpibb. Jellemzően ilyenek a "fura dolgot láttam, mi lehetett" kérdések. Lehet tök racionális, meg lehet természetfölötti, a kérdezőtől függ, melyik felé hajlik inkább.


Nyilván a jóslás meg a kártya nem ez a kategória, itt vagy hiszel benne, vagy nem. Normális válasz esetén itt sem érzem erőszaknak - példádnál maradva, nem ismer téged, de lehet, hogy az univerzumnak meg a matematikának elkezdesz utána nézni, és akkor már megérte neki válaszolni. De az is lehet, hogy te győzöd meg az ellenkezőjéről.

Persze ez csak normális vélemény esetén működhet, a gyk meg nem erről híres, szóval ez csak elmélet. :D

A trollokat figyelmen kívül kell hagyni, mást sajnos nem tudsz tenni. Bár őszintén, a gyk-nál talán témába vágóbb fórumok is vannak, ahol nincs ennyi kötözködő.

(Mondom ezt úgy, hogy én sem hiszek a jóslásban, de elfogadom, ha más igen.)

2020. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Jelentsd a válaszukat és törlik, mert nem a kérdésre válaszol, kész.
2020. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nevetni
2020. jan. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonymousreview60 ***** válasza:
67%
Nevetni, sírni. Hogy tudományos vagy legalább érdemi személyes bizonyítékok híjján elfogadsz sarlatánságokat.
2020. jan. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
#5 és#6 pontosan én is azt szoktam xd
2020. jan. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Aki ilyen jóslásokért fizet kérdéses hogy megvan-e a 8 általánosa.
2020. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki hülye nyilván, csak neked van igazad
2020. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Jókat röhögni a buta embereken
2020. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!