Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Érzem, hogy valami rossz...

Nonoga kérdése:

Érzem, hogy valami rossz közeleg, hogyan tudok rájönni, hogy mi az?

Figyelt kérdés

Nem is tudom melyik alkategóriába illene... Eleve szoktak megérzéseim lenni, jók és rosszak egyaránt. Igyekszem nem ráfüggni a rossz dolgokra, tisztába vagyok a gondolat teremtő erejével vagy a vonzás törvényével, ki hogy hívja. Mostanában egyre gyakrabban van dejavue érzésem. Máskor is volt, de most minden ilyen alkalommal bevillan, hogy haladok egy irányba, és nem tudom megállítani... De tudom hogy ez nem jó. Most végeztem a sulival és munkakeresésben vagyok. Ahogy elkezdtem beadni a jelentkezéseket, azóta egyre jobban frusztrál valami. Ma csúcsosodott ki, hogy döntés előtt állok munkák előtt. Érzem, hogy rohadtul nem mindegy merre megyek, de nem tudom mi a jó. Bármelyik verziót választom gondolatban, vagy elutasítok mindent, akkor is érzem ezt. Ma is volt dejavue, ami eddig, és akkor raktam össze, hogy a napok óta fokozódó gyomorgörcs, meg az, hogy ma egyszerűen felment az adrenalin szintem aztán a vérnyomás mind ehhez kapcsolódó. Érzem hogy valami van, de nem tudom hogy állítsam meg.

Nem vagyok hibbant az leszögezem... Szóval elsősorban olyan választ várnék, aki hisz ezekben a dolgokban ... Akár privátban, ott még válaszolok ha van egyéb kérdés, hátha valamit nem látok... Köszönöm!



2020. febr. 6. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része végül úgysem abban helyezkedik el, amit tanult, tehát ezen fölösleges aggódni. Lehet, hogy pont ez az, amit érzel.
2020. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amire nem figyelsz, az nem is létezik.
2020. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel felkelsz és még Magyarországon van, abból sok jó nem lehet.
2020. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is megérzek dolgokat, de nem minden esetben tudom mihez kötni, vagy nem hallgatok rá.
2020. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kivárod...
2020. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megtapasztalással rájösz.
2020. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!