Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek mind ketten csak...

Szerintetek mind ketten csak be fantáziáltuk?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Ez a kapcsolat nagyon nehezen indult el. Voltunk is egymással meg nem is. Én nagyon ragaszkodtam hozzá, iszonyúan szerettem, szinte már rajongással. Voltak idő szakok hogy jó volt minden, de gyakran "meghülyült" és kB a semmi miatt eldobott magától, elutasitott, nem állt szóba velem stb. A kínok kinját éltem át. A bőrömön éreztem hogy itt valami van mert ilyen csak úgy NEM LÉTEZIK. Különösebben nem gondoltam ebbe bele de eszembe jutott hogy valószínűleg megvan rontva.. De annyira nem hittem a dologba. Aztán kB egy éve megérkezett ő is ebbe a kapcsolatba, azóta ilyenek nincsenek de viszont ő aki abszolút nem hisz ebbe a dologba még annyira se mint én, felhozta egy hete hogy menjünk el egy ismerősünkhöz aki jósol. El is mentünk és kártyából meg mondta hogy a párom meg van rontva. Méghozzá a volt párja rontatta meg. (van egy közös gyerekük)

Aztán még jósolt egy csomó dolgot. És mondta hogy most leveszi a rontást. Viaszt olvasztott fel és szentelt vízbe öntötte ami felvett egy formát. Ami nem más volt mint a párom exének az arca. Ezt mind ketten láttuk, a szeplők is ki rajzolódtak a viaszon. Valami brutális elképesztő módon tisztán fel ismertük az arc vonásokat. És a jósnő mondta hogy itt van aki ezt a rontást csináltatta.

Még mindig kiráz a hideg, de esküszöm nektek, ez nem kamu!!! Aztán levette a rontást Elvileg... Hát nagyon kíváncsi leszek mi vár ránk. Egyébként jókat mondott. Lesz közös baba is, májusra látja a terhességet.

Mit szóltok ehez? Valakinek hasonló tapasztalat esetleg?


2020. febr. 9. 20:31
 1/4 Picipok2128 válasza:
73%
Szóhoz se jutok... és mennyibe került ez a ceremónia? Kiváncsi vagyok... előre is kössz a választ.
2020. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyit adtunk amennyit gondoltunk. Ez igazi jós nem kér pénzt. :)
2020. febr. 9. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

"Még mindig kiráz a hideg, de esküszöm nektek, ez nem kamu!!!"

Amikor ezt bizonygatják, az mindig 100% kamu.

2020. febr. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor mégsem 100% csak 99

Mert én nem hazudok, semmi érdekem nem származna abból hogy ide feljövök és ilyeneket hazudok ...

2020. febr. 10. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!