Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya, veszteség -...

Cigánykártya, veszteség - szerelem - állandóság?

Figyelt kérdés

Tudna nekem valaki segíteni, hogy mégis milyen jelentése lehet ennek a 3 kártyának? :)

Annyit tudok, hogy a szerelem - állandóság az erősítik egymást.

Nagyon köszönöm előre is a segítő, értelmes válaszokat! ♥



2020. ápr. 23. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
De ott a veszteség is. Az lehet, hogy lesz egy szerelmed, aki állandóan dézsmálja majd a vagyonodat. Másik értelmezés, hogy az állandóság és a veszteség arra utal, hogy még sokáig nem találod meg a szerelmet.
2020. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen sorrendben lettek felfordítva, és hogy milyen jegy alatt születtél. Ha kos, bika, ikrek, vagy rák vagy, akkor az első két kártya között van erős kapcsolódás. Ebben az esetben a szerelmi veszteség fog érni, aminek egész életedben állandó hatása lesz. Viszont ha a a kártyák felfordításakor az Alpha Centauri csillagkép merőlegesen állt a Nagy Göncöl csillagkép legfelső csillagára, akkor a szerelmi veszteségek állandóan részt fognak venni az életedben, viszont mindegyiken gyorsan túllépsz majd. Ha oroszlán, szűz, mérleg, vagy skorpió csillagjegy alatt születtél, akkor viszont a második kettő kártya fog erős kapcsolatot létesíteni egymással, vagyis egy olyan szerelmedet fogod elveszíteni, aki már állandóvá vált az életedben. Ha viszont nyilas, bak, vízöntő, vagy halak jegy alatt születtél, akkor az első és az utolsó kártya fog összekapcsolódni, vagyis állandó veszteség, és szerelem fog megjelenni életedben. Itt viszont elég bonyolult kideríteni, hogy ezek milyen sorrendben fogják egymást követni, és melyik lesz erősebb hatással a másikra. Ha ezen csillagjegyek alatt születtél, szerintem menj el újra a jósnőhöz, majd kérdezz rá, kifejezetten arra, hogy milyen sorrendben, és milyen erősen fogják kifejteni hatásukat kártyáid.
2020. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettő választ!

Kedves utolsó, az oroszlán jegyében születtem a párom pedig lassan 6 éve az életem része, de sajnos a kapcsolatunk már nem az igazi és kezdek érzelmet táplálni egy másik férfi felé..

Ezek a gondolatok jártak a fejemben amikor a 3 kártyák kihúztam.

Olyan sorrendben írtam le őket, ahogy kihúztam bal kézzel.

2020. ápr. 28. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És mi van azzal, aki a kígyótartó csillagképben született? Ott melyik kártyák függenek össze?
2020. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem véletlenül kötjük a jövőnk megismerésével foglalkozó tudományágakat a csillagképekhez. A csillagképek mondják el nekünk a jövőt, viszont csak azzal a csillagképpel tudjuk felvenni a kapcsolatot, amelyik alatt születtünk. Mindegyik ezotériával foglalkozó tudományág két egymással szomszédos csillagkép feladata. A cigánykártya pont az ikrek, és a bika feladata. Persze a csillagjegyek tudnak egymással kommunikálni, de nem végesen. Egészen pontosan 5 csillagképre tudnak egymással kommunikálni. Ezért van az is, hogy az Ophiuchus, vagy más néven Kígyótartó csillagkép nem tud kommunikálni se az ikrekkel, se a bikával; így az ő esetükben nem jelentenek semmit a cigánykártyák. Nekik inkább ajánlanám a tenyérből jóslást, vagy a csilagjóslást, bolygójóslást. A szellemkommunikáció túl kockázatos, azt nem ajánlanám.
2020. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!