Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki ismer esetleg Miskolcon...

Valaki ismer esetleg Miskolcon és környékén vagy esetleg az egész országban olyan jóst, aki tényleg jó? Nem csak lehúzza az embert.

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Mindegyik jó. Benne van a nevében hogy jós. Ha nem

jós, akkor rosszas lenne.

2020. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Eszemben sincs lehúzni téged, jósolok én neked ingyen is.Péntekig a megnövekvő gomolyfelhőzetből többfelé alakulhat ki zápor, zivatar, helyenként felhőszakadásra és jégesőre is számítani lehet. Szombatra hidegfront érkezik, országos eső várható.A munka tekintetében úgy fognak alakulni a dolgaid ahogy azoknak lenniük kell. A szerelmet is megtalálod majd valamikor de az biztos, hogy nem itt a Gyakorin.Az anyagi helyzetedet az fogja meghatározni a közeljövőben, hogy nem lesz ötösöd a lottón.Remélem,hogy segítettem.
2020. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kinyúlok rajtatok:’))))
2020. szept. 23. 13:51
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom te is tudod, mit jelent az, hogy jóslás. Rokon értelmű szava a tippelés, találgatás. Na most innentől kezdve ez olyan, mint ha azt mondanád, hogy olyat keresel, aki tényleg tutira megmondja a lóverseny eredményét, vagy a lottószámokat. Utólag derül ki mindig, hogy egy tipp bejött-e vagy sem.

Innentől kezdve az a fajta jós, akiről te elhiszed, hogy létezik, nos az nem létezik. A jövőbe akkor lehetne látni, ha senkinek semmi hatása nem lenne arra, ami történik velünk és körülöttünk. Tehát ha minden mondjuk egy előre megírt program szerint történne. Csak hát az élet nem így működik.

2020. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha nagyon muszáj, Melinda Napsugár úgy tudom, jó.
2020. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Vagy Melitta Napsugár, már nem emlékszem pontosan a nevére.
2020. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#1 nem tudok belekötni az első válaszoló kristálytiszta és logikus érvelésébe.
2020. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
72%

A jóslás nem tippelgetések. Igazán látomások. Régebben én is szkeptikus voltam ezzel a témával.

Persze vannak kóklerek a területen.

Igazán a jósok nem fogják a nagyon távoli jövődet és viszont adhat egy támpontot.

De egyet megjósolok, hogy igencsak megdobja a telefonszámládat. 😄 Vagy épp a pénztárcádat.

2020. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
9es pont Zinajda nagy kókler..véletlenül se talált bele semmibe :-D
2020. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyan jós aki valós és nem csak lehúzza az embereket? Felejtsd el ilyen nem létezik mert hogy nem lehet jósolni :) Aki ezzel foglalkozik vagy azért teszi mert nagyon hiszékeny, el van tévedve, tévképzete vannak, drogos vagy szándékosan azért mert le akarja húzni a többi hiszékeny stb. embert.
2020. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!