Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Angyalkártya? Mit jelent a...

Angyalkártya? Mit jelent a lent leírt dolog?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a kártyáról valamit korábban. Magam se hittem, de pontosan úgy lett, mondjuk elég egyértelmű is volt, amit leírt.

Ma kérdeztem újra egy dolgot: jön e szerelem májusig az életembe?

A kártyák sorrendben:

1. Tisztánlátás

2. Jómód

3. Érzékenység

Vajon mit jelent ez az összefüggés?



#jóslás #Angyalkartya
2020. okt. 12. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent a kártya, és ezt te is tudod, ha egy kicsit hajlandó vagy gondolkodni.

Próbáld meg ugyanezt megcsinálni háromszor egymás után. Ha mindig ugyanazok jönnek ki, elgondolkodnék, de a kártyák akkor sem tudnak semmit. Hiszen mi a kártya? Papír és nyomdafesték. Szegénynek nem sok esze van, ha belegondolunk. Te vagy az, aki felruházza jelentéssel a kártyát, a te fejedben születik meg a válasz, amit aztán elhiszel, hogy a "kártya mondta".

Szóval ne rendeld alá magad ilyen babonáknak. Ha egyedül vagy, regisztrálj egy társkeresőre, menj fel tinderre, legyél nyitott, ismerkedj. Úgy jöhet a szerelem, a kártyáktól nem.

2020. okt. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

alatta van a leírás. ha neten csinálod, vagy beírod és kiadja

itt

[link]

1. Raziel Arkangyal TISZTÁNLÁTÁS

[link]

2. Ariel Arkangyal JÓMÓD

[link]

3. Hániel Arkangyal ÉRZÉKENYSÉG

[link]


a te dolgod miben hiszel, de #1 tanácsát csak erősíteni tudom


"Ne rendeld alá magad ilyen babonáknak. Ha egyedül vagy, regisztrálj egy társkeresőre, menj fel tinderre, legyél nyitott, ismerkedj. Úgy jöhet a szerelem, a kártyáktól nem."

2020. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy egyenlőre légy türelmes. Meg fogod kapni, de ne sürgesd!
2020. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!